Двох чоловіків з Роздільнянщини засудили за спробу незаконно переправити за кордон військовозобов’язаного

Подія сталася у квітні. Жителі Роздільнянського району віком 37-ми та 42-х років за попередньою змовою намагалися вивезти на автомобілі до сусідньої країни в обхід пунктів пропуску 27-річного одесита, аби він уникнув призиву.

На шляху до кордону чоловіків зупинили співробітники Державної прикордонної служби України та Роздільнянського районного відділу поліції.

Слідчі кваліфікували дії фігурантів як спробу незаконно переправити особу через державний кордон України за попередньою змовою і оголосили їм підозру за ч.3 ст.15 та ч.2 ст.332 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні поліцейські завершили і за погодженням окружної районної прокуратури скерували обвинувальний акт до суду.

Суд визнав вину обвинувачених і засудив до п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки.

Нагадуємо: на час воєнного стану українським чоловікам віком від 18 до 60 років обмежено право покидати країну. За нелегальний перетин кордону, підробку документів для виїзду за кордон та спробу переправити чоловіків призовного віку за межі держави передбачена кримінальна відповідальність.

Роздільнянський районний відділ поліції в Одеській області

Залиште свій коментар