Другий етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Степанівській СТГ

В Яковлівському опорному закладі загальної середньої освіти Степанівської сільської ради відбувся другий етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу.
На урочистому відкритті заходу, що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, з вітальним словом до учасників змагань звернулись Степанівський сільський голова Наталія Бараненко та голова районної військової адміністрації Сергій Приходько. Також на спортивному святі були присутні: в.о. начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Роздільнянської районної військової адміністрації Анастасія Мойспан, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Степанівської сільської ради Наталія Матраницька, директорки Степанівського та Яковлівського ОЗЗСО Марія Загребельна та Лариса Бойченко.
Захоплюючі змагання між юнаками Степанівського та Яковлівського ОЗЗСО перервав сигнал повітряної тривоги, тож всі учасники були вимушені прослідувати в укриття. Перечекавши небезпеку, гра продовжились. За її результатами перемогли учні Яковлівського ОЗЗСО, які змагатимуться за першість на районному рівні.
Степанівська СТГ

Залиште свій коментар