Дорогі читачі газети “Вперед”

Зазвичай у новорічні свята ми  бажаємо один одному, щоб усі негаразди залишились у минулому році, а все добре – у новому примножувалось. Однак, це не про ситуацію, яка склалася із доставкою районної газети “Вперед” до передплатників.

Чимало газет відмовились виходити у перші робочі дні року, але ми своїх передплатників у цьому не обмежували. Вже третього січня у світ вийшов перший номер 2020 року. Враховуючи додаткові вихідні, обсяг першого та другого номерів ми були вимушені зменшити до 8 сторінок. На знак поваги та вдячності, для кожного передплатника редакція підготувала подарунок – настінний календар на 2020 рік, який теж повинен був опинитися в оселях всіх, без винятку, наших передплатників, разом із газетою. Але не так сталося, як гадалося: близько 150 читачів, які передплатили газету з січня, через збій у роботі Одеської дирекції “Укрпошти” залишились і без першого номера часопису, і без подарунка. Всі старання колективу редакції та поштарів, які працюють на місцях, були марними.

Хочемо довести до відома наших передплатників, що газета друкується за тиражем, наданим передплатним відділом Одеської дирекції “Укрпошти”. Як виявилось, станом на вечір 2 січня передплатним відділом не були пораховані всі передплатні квитанції, що призвело до недостачі 150 примірників газети. Хоча передплатну кампанію було припинено ще 24 грудня минулого року.

Крім того, слід відмітити, що через плинність кадрів у даному відділі “Укрпошти” та відсутність відповідальності за невиконання своїх посадових обов’язків, ситуація не змінилась і з другим номером газети. Не була вчасно проведена переадресація на поштові відділення, у зв’язку з чим поштарі не мали інформації щодо адреси передплатників.

Саме через це робочий рік редакції та місцевих поштових відділень розпочався з чисельних дзвінків та скарг. Ми тримаємо постійний зв’язок з відділом поштового зв’язку в м. Роздільна та з’ясовуємо ситуацію стосовно кожного передплатника, який звертається  зі скаргою.

Дякуємо за ваше розуміння, любі наші читачі, за те, що залишаєтесь з нами! Ми й надалі захищатимемо права кожного нашого передплатника. Сподіваємось, що обласна дирекція “Укрпошти” нарешті налагодить роботу, адже такі збої обмежують права наших передплатників та негативно впливають на працю редакційних колективів районних видань (а за нашою інформацією ще гірша ситуація склалася із доставкою газет інших видань області).

Користуючись нагодою, дякуємо усім, хто долучився до лав читачів районної газети “Вперед” у січні. Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

Колектив редакції газети «Вперед»

Залиште свій коментар