ДОПОМАГАТИ ТА РЯТУВАТИ СІМ’Ї

ВЖЕ понад десять років малозабезпеченим сім’ям та тим, хто опинився в скрутних життєвих обставинах, у селах нашої Лиманської громади – Кучурган, Степове – та загалом по населених пунктах Роздільнянського району благодійну підтримку надають представники Східноєвропейської  гуманітарної  місії.

Мені поталанило познайомитися з цими чудовими людьми та тривалий час співпрацювати задля допомоги людям. Зазвичай представники цієї місії надають гуманітарну підтримку двічі на рік – навесні та восени. В цьому ж році вже на сьогодні вони двічі завітали до сімей, які потребують благодійної допомоги, та надали їм необхідні речі. Окремо розповім про одну велику справу, за яку хочу щиро подякувати добрим людям, зокрема, Леонарду Ханковичу, Іосіфу Данко та Олексію Косарєву, з якими найбільше співпрацюю та спілкуюся щодо нагальних потреб найменш захищених верств населення нашої громади.

Завдяки зусиллям представників місії було зроблено справжнє диво для родини, в яку не так давно прийшло велике горе. Так, 8 березня сталася страшна дорожньо-транспортна пригода. В результаті мати чотирьох дітей з с. Кучурган отримала серйозні ушкодження та втратила здатність самостійно пересуватися. Її лікування потребувало і потребує чималих коштів, яких родичі не мають і допомогти не змогли. Крім того, дітей забрали на час її перебування в лікарні.

В цій складній, комусь може здатися безнадійній, ситуації на допомогу прийшли представники Східноєвропейської гуманітарної місії. Вони підтримали матір, зробили все, аби повернути до неї найдорожче – її дітей. Окрім того, задля належного курсу реабілітації, за значні кошти придбали спеціальне медичне ліжко. Наразі воно суттєво полегшує життя жінки. Благодійники не збираються залишати без допомоги цю родину, доки мати не пройде повний курс реабілітації. З цією метою надано 80 тисяч гривень на подальше лікування, кінцева мета якого – повернути жінці можливість самостійно пересуватися.

Як депутат районної ради, хочу висловити слова вдячності цим небайдужим, відкритим для доброчинності людям, побажати всіляких гараздів на цьому непростому шляху та особистого щастя.

 Світлана ВЕЛИЧКО-СВІРІДОВА, депутат районної ради

Залиште свій коментар