Добра людина – це щаслива людина

Чи часто ми замислюємося над тим, що таке доброта? І дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Цього дня з особливим нетерпінням чекають і дорослі, і діти, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, родинним теплом. Традиційно, до зустрічі святого Миколая діти готуються заздалегідь: докладають максимум зусиль у навчанні, намагаються бути чемними, ввічливими, привітними. По всій Україні діти пишуть листи, в яких розповідають про свої мрії та бажання. І ось 19 грудня здійснилися бажання учнів 1-4 класів, дітей – сиріт Виноградарської ЗОШ. На свято завітали підприємці: О.О. Павлова, Х.В. Мігова, Ю.В. Жосан, В.Ф. Жосан, які привітали учнів та подарували солодощі. Також цього святкового дня до школи завітали підприємці с. Виноградар (сім’я – С.А. Поліщук, Л.В. Полішук, О.А. Поліщук) та подарували професійну аудіомузичну колонку із мікрофоном для проведення позакласних заходів у школі. Не залишились осторонь наші фермери та підприємці. З нагоди свята вони надали фінансову допомогу, яка буде спрямована на облаштування актової зали школи. Це місцеві фермери: О.А. Разан, О.А. Шумілов, М.В. Кабанець, Т.О. Заборіна, С.І. Янкул, С.В. Павлов, О.С. Рафаїлов, В.Ф. Жосан, О.О. Артишко, О.Ю. Васютинська, В.О. Карпов.

Ми вдячні цим небайдужим людям! Дякуємо всім, хто взяв лист від дитини і спробував побути святим Миколаєм – добродійником, який здійснив мрію наших учнів. Дякуємо за розуміння. Свято закінчилося, а теплі враження від нього залишилися і будуть зігрівати серця дітей добром і любов’ю. Віриться, що всі вони виростуть хорошими людьми, які в майбутнє заберуть із собою народні традиції та звичаї.

Адміністрація школи, педагогічний колектив Виноградарської ЗОШ щиро дякують всім небайдужим фермерам, підприємцям (більшість – колишні випускники), які підтримують тісний зв’язок, допомагають у розв’язанні шкільних проблем та приєднались до благодійного дійства з нагоди дня святого Миколая! Низький вам уклін.

Людмила Короленко, заступник директора з ВР Виноградарської ЗОШ

Залиште свій коментар