До уваги отримувачів субсидії!

Звертаємо увагу населення на те, що заповнення декларації – дуже відповідальне питання. У ній потрібно зазначати не тільки офіційний дохід.

За роз’ясненням Мініс­терства соціальної полі­тики, потрібно вписувати в декларацію також доходи від: здачі в оренду житлових та нежитлових приміщень; продажу продукції власного виробництва; майна; роботи, на які ви були оформлені за цивільно­правовим договором; стипендії; зарубіжних переказів. Як показує практика, саме ці доходи найчастіше «забувають» вказати у декларації неуважні одержувачі.

Також нагадуємо, що протягом місяця потрібно не забувати повідомляти орган, який призначив субсидію, якщо: у вас змінився склад сім’ї або кількість людей у житловому приміщенні, в якому ви прописані; ви змінили набір житлово­комунальних послуг; ви або член вашої сім’ї купили авто, якому менше 5 років; ви здійснили покупку будь­якого товару чи послуги, вартість якої більше 50 тис. грн.

Вічно приховувати таку інформацію не вийде – якщо про неї дізнаються, то вас позбавлять субсидії, а в гіршому випадку – змусять повернути її в державний бюджет.

У разі виникнення питань щодо призначення та визначення розміру субсидії необхідно звертатися до управління соціального захисту населення РДА за адресою: м. Роздільна, вул. Європейська, 37­А,
ІІ поверх, кабінет № 20 або за телефоном (04853) 5­04­03, прийомні дні: понеділок, вівторок, п’ятниця.

Для тих, хто отримує без­готівкову грошову субсидію, з питань щодо перерахування банком коштів субсидії виконавцям комунальних послуг слід звертатися до Ощадбанку в
м. Роздільна або до контакт­центру Ощадбанку за телефоном 0­800­210­800.

З питань щодо спожитих послуг, нарахованих сум за послуги, розміру заборгованості або переплати необхідно звертатися до підприємств, що є виконавцями комунальних послуг.

Лариса ЗНАХАРУК,

начальник управління соціального захисту населення РДА

Залиште свій коментар