До уваги мешканців району!

РОЗДІЛЬНЯНСЬКА райдержадміністрація повідомляє про суттєві зміни в роботі управління соціального захисту населення.

 З 1 березня 2021 року спеціалістами управління соціального захисту населення взагалі забороняється прийом громадян, а прийом документів на призначення державних соціальних до- помог, компенсацій, субсидій та пільг покладається на рівень територіальних громад.

 У кожній громаді Роздільнянського району створено відділ соціального захисту населення або центр надання адміністративних послуг.

Тобто, всі звернення прийматимуть представ- ники Роздільнянської, Лиманської та Степанівської територіальних громад та у цифровому форматі переда- ватимуть для ухвалення рішень (призначення, перераху- нок, виплата соціальних допомог, компенсацій, субсидій та пільг) до управління соціального захисту населення.

Також представники територіальних громад здійснюватимуть консультації населення з питань соціального захисту населення, прийом документів для видачі довідок, посвідчень, направлень тощо.

В кожній територіальній громаді створено старостинські округи. В кожному старостинському окрузі буде посадова особа, яка здійснюватиме функції з прийняття документів для вирішення питань соціального характеру. Тобто, громадяни матимуть можливість вирішувати нагальні питання на місцях.

З 1 березня 2021 року мешканці міста Роздільна повинні звертатися до Роздільнянської міської ради за адресою: м. Роздільна, вул. Муніципальна, 17. Мешканці сільської місцевості мають звертатися до відповідної сільської ради за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.   

 Райдержадміністрація

Залиште свій коментар