До уваги абітурієнтів. Приєднуйся до поліції!

Сектор кадрового забезпечення Роздільнянського ВП ГУНП в Одеській області активно проводить профорієнтаційну роботу серед населення та учнівської молоді під гаслом «Приєднуйся до поліції!».

Проводяться зустрічі з випускниками навчальних закладів Роздільнянського району, з робочою молоддю. Залучається до профорієнтаційної роботи і співробітники районного Центру занятості. Громадянам у доступній формі надається інформація щодо правил прийому до лав Національної поліції України. З метою залучення до служби в поліцію молодих людей, які пройшли строкову службу в армії та виявили бажання стати поліцейським, була проведена зустріч з військовим комісаром Роздільнянського районного комісаріату.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області нагадує про умови вступу на службу до Національної поліції України. Отже, поліцейським може стати громадянин України віком від 18 років, якій має повну загальну середню освіту та володіє українською мовою. Процес відбору складається з окремих етапів, для кожного з яких встановлено прохідний мінімум.

Щоб розпочати участь у конкурсі, необхідно заповнити он-лайн анкету на офіційному веб-порталі «Система відбору кадрів» Національної поліції України – nabir.np.gov.ua. Створюючи анкету, кандидат обирає вакансію, що його цікавить, пріоритет щодо територіального підрозділу, в якому він бажає працювати. Наступний етап – це тестування. Етап може складатися з одного або декількох комп’ютерних тестів, залежно від того, на яку посаду проводиться конкурс.

Після проходження тестування кандидат проходить медичне обстеження. Служба в поліції потребує високого рівня фізичного розвитку, сили й витривалості тому до кандидатів виставлені особливі вимоги щодо стану здоров’я.

Черговий етап – перевірка рівня фізичної підготовки, потім – психологічне тестування. Результати психологічного тесту мають рекомендаційний характер і враховуються поліцейською комісією при прийнятті рішення за результатами всіх етапів конкурсу.

Процес відбору закінчується співбесідою з поліцейською комісією та спеціальною перевіркою, в ході якої стосовно кожного кандидата проводиться перевірка щодо обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу в поліцію, згідно із ЗУ «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та «Про очищення влади».

Для вступу до ВНЗ МВС необхідно зробити три кроки: зареєструватися для проходження ЗНО з предметів: українська мова та література, історія України, математика або іноземна мова; зареєструватися на порталі для кандидатів на навчання у закладах вищої освіти МВС України ( https://osvita.np.gov.ua); звернутися до Роздільняського ВП ГУНП в Одеській області для оформлення особової справи.

До вишів МВС можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу виповниться 17 років.

За додатковою інформацією необхідно звертатися до сектора кадрового забезпечення Роздільняського ВП або за тел. (04853) 3-15-08.

Роздільняський ВП ГУНП в Одеській області.

Залиште свій коментар