До опалювального сезону 2020 – 2021 готові

ПІД ГОЛОВУВАННЯМ очільника райдержадміністрації Сергія Приходька, за участі заступника голови районної ради Сергія Крилова відбулась робоча нарада з питань підготовки до опалювального сезону 2020- 2021 років.

Доповідали всі відповідні служби, які володіють ситуацією у житлово-комунальному секторі міста та району. До зими вони готувались протягом всього робочого року, тому зараз залишились дрібні поточні роботи. Тож, опалювальний сезон в усіх закладах освіти, медицини тощо розпочнеться вчасно.

Цікаву інформацію озвучив керівник «Роздільнаводоканалу» Геннадій Кінаш , доповідаючи про проблеми з водопостачанням міста. Він пояснив причини зниження якості води в Роздільній: це сталося через значне зростання обсягу її подачі, який у літній період збільшився майже на 280 %. Також занепокоєння викликає той факт, що на 9 метрів знизився рівень води у так званому підземному Кучурганському морі, з якого постачається вода на територію всього району. Дане питання вже вийшло на рівень РНБО України та буде досліджено спеціальною комісією.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар