До Дня працівника соціальної сфери

   У   першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери, де працюють люди небайдужі, сповнені душевного тепла, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя, співчуття.


З початком повномасштабного вторгнення перед соціальною сферою постали нові виклики, війна звалила на їхні плечі багато додаткових зобов’язань. Вони роблять все можливе і розв’язують найгостріші та найболючіші проблеми громадян, утверджуючи злагоду і спокій в громаді, даючи надію на краще життя, пропускаючи крізь себе чужий біль і чужі проблеми.

Людяність, милосердя і доброта – це про працівників соціальної сфери. Сьогодні на їхні плечі лягла непроста відповідальність про одиноких людей похилого віку, переселенців, яким потрібен захист. Кожен з них потребує особливої уваги та підтримки, розуміння.
У Роздільнянському Палаці культури слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя, високі професійні здібності висловив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, вручивши когорті соцпрацівників почесні грамоти.
Він побажав усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів, миру і щоб добро, зроблене працівниками соціальної сфери, поверталося до них сторицею.

Наш кор.

Залиште свій коментар