ДНЗ «Веселка» – працюватиме!

Нещодавно до редакції газети «Вперед» звернулись батьки дітей, які виховуються у дошкільному навчальному закладі «Веселка». За розпорядженням Роздільнянської міської ради заклад мали закривати з 1 січня по 1 березня 2024 року. Причиною стало те, що в укритті, яке закріплене за закладом, не витриманий температурний режим, що не дозволяє тримати дітей у ньому. Це пов’язано з тим, що не вистачає напруги в електромережі, а опалення в укритті здійснюється саме електрообігрівачами.


Рішуче налаштовані батьки звернулися одразу до депутатки Роздільнянської міської ради Наталії Буковської, а також до голови районної військової адміністрації Сергія Приходька. Сергій Миколайович про ситуацію з напругою в районі ДНЗ «Веселка» знає, а про те, що садок планують закрити з 1 січня, почув від батьків.

На зустріч запросили міського голову Валерія Шовкалюка, щоб він роз’яснив дану ситуацію.
За словами Сергія Приходька, щоб розв’язати цю проблему, необхідно енергетикам замінити кабель і перепідключити укриття до іншого джерела постачання електроенергії, бо зараз на одній точці знаходяться багато споживачів. Але це справа обленерго. І з ними керівництво району та міста має зустрітися і обговорити це питання, бо діти мають відвідувати дитсадок, а батьки – бути впевненими у їхній безпеці.

Як зазначив Валерій Шовкалюк, через значне навантаження на електромережу, адже підключаються прилади для опалення приміщення, на виході маємо лише 180 вольт. Пробували підключати і від стадіону «Спартак», і від міського ліцею №1, однак це не дало результату. Міський голова запропонував батькам на холодний період року перевести дітей до ДНЗ «Оленка», де діє надійне тепле укриття. Але не всім батькам зручно водити дитину у той дитсадок, бо він знаходиться далеко від центру. Міська рада готова придбати теплі ковдри, аби діти могли перечекати повітряну тривогу, не мерзнучи в укритті.
Взагалі, у планах міськради будівництво додаткового укриття біля садочка. яке буде приєднане до системи опалення закладу, навіть є вже проєкт. Роботи з облаштування укриття мають розпочатися в лютому. І в кращому випадку влітку будівництво має завершитися.
Але діти мерзнуть вже зараз. Отже, було прийнято рішення запросити керівництво обленерго і спробувати відкоригувати напругу. Проблему вже обговорили зі спеціалістами, про що і повідомив Сергій Приходько під час чергової зустрічі з батьками дітей. Спільно мають знайти вихід із ситуації. Тож садочок не закривають, а проблему з напругою в мережі розв’язуватимуть в найближчі дні.Сподіватимемось на швидше вирішення цього питання.

Наш кор.

Залиште свій коментар