Для задоволення потреб сільського населення у сучасних медпослугах

У рамках реформи сільської медицини на території Роздільнянського району триває будівництво трьох лікарських амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. 6 листопада голова райдержадміністрації Наталія Бараненко, разом з очільником обласного управління капітального будівництва Любов’ю Данелія, радником голови Одеської облдержадміністрації Денисом Ванашем, здійснили візит до будівельних майданчиків амбулаторій у с. Кам’янка та с. Яковлівка, під час якого поспілкувались із сільськими головами Миколою Петровським та Валентиною Павличенко.

Будівництво Кам’янської амбулаторії сімейної медицини знаходиться на завершальному етапі. Кам’янський сільський голова Микола Петровський озвучив потреби на виділення додаткових коштів близько 5 млн грн на благоустрій території, з яких сільрада готова співфінансувати 2,5 млн грн.

“Приємно бачити, як швидко виросли стіни та з’явився дах нової амбулаторії. Ми всі чекаємо на відкриття будівлі, де мешканці зможуть отримати якісні медичні послуги. Нова амбулаторія обслуговуватиме жителів сіл Кам’янка, Володимирівка, Покровка, Антонівка. В амбулаторії буде встановлено сучасне обладнання для лікування та діагностики різних захворювань. Окрім того, вже є службовий автомобіль для невідкладної допомоги та передбачено житло для лікаря”, – поділилась враженнями Наталія Вікторівна.

При огляді будівельного майданчику в с. Яковлівка сільським головою Валентиною Павличенко було порушене питання щодо розірвання договору з підрядною організацією, яка з липня 2019 року призупинила будівельні роботи. «Громада села зраділа, коли почула про будівництво нової амбулаторії, адже в селі є Мар,янівська амбулаторія сімейної медицини, що розташована в старій будівлі, яка збудована на початку ХХ століття та потребує капітального ремонту. Амбулаторія обслуговує населення трьох громад: Яковлівської, Гаївської та Марківської сільських рад, тому вкрай необхідна для задоволення потреб сільського населення у сучасних медичних послугах. Однак, незважаючи на чисельні звернення до головного розпорядника коштів – управління капітального будівництва облдержадміністрації, підрядна організація не виконує своїх обов’язків» – сказала Валентина Станіславівна.

Денис Володимирович, як представник голови Одеської облдержадміністрації, запевнив, що докладе максимум зусиль для завершення будівництва Яковлівської амбулаторії сімейної медицини.

Радержадміністрація

Залиште свій коментар