Для поліпшення якості медичних послуг

Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та його заступник Сергій Крилов, спільно з депутатами Роздільнянської міської ради, навідались до Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Попередньо адміністрація медичного закладу, на чолі з генеральним директором Дмитром Кущенком, звернулась до міської ради з клопотанням вирішити низку нагальних питань для покращення роботи установи. Аби визначити, які з цих проблем є першочерговими, а які можуть бути розглянуті пізніше, було проведено оперативну нараду.

         У зустрічі взяли участь представники комісії міської ради з питань соціального захисту населення, молодіжної політики, охорони здоров’я, освіти, підтримки культури та спорту (Микола Сухой (голова комісії), Оксана Дмитренко, Тетяна Ільченко, Анна Ключникова) та комісії з питань бюджету, фінансування, інвестицій та міжнародного співробітництва, реалізації державної регуляторної політики (Наталія Буковська, Юрій Кукса). В ході спілкування Дмитро Кущенко озвучив першочергові потреби, зокрема: перевести терапевтичне відділення у дитяче (при цьому залишити койкомісця для дітей), з урахуванням проведення ремонту та облаштування ліфту (підйомника) для перевезення пацієнтів; оновлення електромережі та ремонт низки приміщень в інфекційному відділенні, перепланування приміщень та оснащення хірургічного відділення, реконструкція неонатологічного блоку для новонароджених у пологовому відділенні та придбання необхідного медичного обладнання.

         Варто відзначити, що рівень оснащення лікарні має велике значення при підготовці закладу до укладання договорів з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Адже для того, щоб заклад мав можливість отримати більше контрактів, більшу кількість пакетів, а відповідно й більшу суму договору (а це заробітні плати медичного персоналу), його необхідно належним чином підготувати. А якщо ще й врахувати те, що з боку НСЗУ постійно підвищуються вимоги для отримання пакетів з медичних послуг, до цього питання необхідно ставитись з усією відповідальністю та заздалегідь.

         У ході спілкування керівнику медичного закладу було рекомендовано розробити проєкти на вищезазначені потреби, а також визначити, чого не вистачає для отримання того чи іншого пакета з надання медичних послуг для оперативного реагування та можливого виділення коштів з міського бюджету.

          Не менш важливою проблемою медичного закладу є нестача кадрів вузького профілю, що унеможливлює отримання пакетів з надання медичних послуг різного профілю. З даного питання міський голова зазначив, що вже в наступному році буде придбано близько трьох квартир (будинків) для медичних працівників з метою залучення нових спеціалістів. Це дасть можливість надавати більший спектр послуг та підвищити якість обслуговування населення.

Наш кор.

 

Коментарі

  • Инна Корнецова

    Новое оборудование, кадры – это все очень хорошо. Но начинать нужно прежде всего с отношения к людям, к больным людям. 11 декабря мой отец попал в эту больницу с инсультом. несколько дней провел в реанимации, потом перевели в терапевтическое отделение. И вот тут начались проблемы. Когда я приехала навестить отца, увидела , что он лежит в палате на голой клеёнке в одном памперсе. Когда я зашла в палату, мой отец, очень сильный, властный, волевой человек, отслуживший 30 лет в армии, просто заплакал и сказал одно слово :”Домой”. Когда я подняла шум, собрался весь медперсонал. Зав.отделением повышенным тоном мне заявила, что, если я такая заботливая дочь, то должна остаться и сидеть возле отца, потому что в обязанности их это не входит. После того, как я сказала, что очень внимательно изучила должностные обязанности всего медперсонала, мне уже более спокойно предложили нанять сиделку. Я попросила одну из санитарок за вознаграждение присмотреть за отцом, пока решу этот вопрос. Я просто не могла остаться, так как работаю в школе и дома у меня престарелая мама, за которой тоже нужен уход. На следующий день, приехав в больницу, картину застала не лучше. Отец лежал на простыне, но она была полностью мокрая, никто не заходил, памперс не меняли. На мое замечание санитарка сказала : ” Я не собираюсь смотреть за вашим дедом”. Я не понимаю, кто дал право называть ей его дедом. И я не понимаю, как могут люди, которые призваны помогать больным, лечить, обеспечивать уход, так относится к другим. У меня просто нет слов. И фото отца, лежащего на голой клеёнке, отправлю в Министерство здравоохранения. пусть мне объяснят, кто и что должен делать в больнице.

Залиште свій коментар