Депутати районної ради провели засідання бюджетної комісії дистанційно (відео)

Сьогодні, 15 квітня, відбулося засідання бюджетної комісії районної ради сьомого скликання. Депутати проводили його дистанційно, з урахуванням карантинних обмежень та протидії поширенню  COVID-19. Адже забезпечення життєдіяльності Роздільнянського району – в пріоритеті в цей непорстий для всіх час у районної влади.

                В залі були присутні три депутати  районної ради: голова бюджетної  комісії Андрії Коваленко, депутати – Сергій Сташевський та Андрій Осадець. Депутати Олег Гузовський, Геннадій Келлер та  Володимир Кайсин – перебували на дистанційному зв’язку. Також в засіданні брали участь заступник голови районної ради Сергій Крилов, представники апарату районної ради, фахівці райдержадміністрації та інші. Організаційні заходи щодо проведення засідання комісії в такому форматі здійснив виконавчий апарат районної ради на чолі з Андрієм Тегляєвим.

                Порядок денний включав два питання. Перше – щодо надходження коштів державного бюджету в сумі 927 тис. грн.  для забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, що було схвалено членами комісії.

                Друге – щодо перерозподілу коштів та направлення  понад 147 тисяч гривень  на облаштування окремих евакуаційних виходів у Бурдівській ЗОШ, Єреміївському та Понятівському НВК, оскільки, в разі відсутності цих виходів, приписи пожежної служби рекомендують ці заклади до закриття. Задля уникнення цієї складної ситуації депутати одноголосно підтримали перерозподіл коштів.

                Тож, незважаючи на карантин, районна рада сьомого скликання та райдержадміністрація працюють з метою вирішення нагальних питань. Задля цього активно залучаються сучасні технології, які дозволяють частково залучати депутатів до роботи в комісії дистанційно.

Залиште свій коментар