Депутати Ради відмінили підвищення своїх зарплат

Депутати Верховної Ради України більшістю голосів скасували рішення про підвищення своїх заробітних плат, яке мало набути чинності 1 листопада. Якщо брати до уваги оприлюднені декларації окремих обранців, рішення не занадто повпливає на рівень їхнього життя. 

Новину передає «Преса України».

264 народних депутати сьогодні підтримали проект постанови №5323 «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік».

Таким рішенням українські парламентарі внесли зміни до постанови про держбюджет, яка була ухвалена 20 жовтня та передбачала збільшення з 1 листопада зарплат нардепів до 25 «мінімалок» (36 250 грн.). Сьогодні Верховна Рада виключила з цієї постанови пункти 3 і 4, які стосувалися підвищення окладів українських народних обранців.

Нагадаємо, 20 жовтня постанову №5000-П «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік», яка визначала підвищення зарплат депутатів, Верховна Рада підтримала 230 голосами. У понеділок, 31 жовтня, документ підписав спікер парламенту Андрій Парубій, пояснивши, що це дозволить депутатам внести зміни у цю постанову та виключити з неї пункти про зростання зарплат.

Залиште свій коментар