День вшанування пенсіонерів та ветеранів системи МВС та НПУ

20 грудня, в приміщенні Роздільнянського районного відділу поліції ГУНП в Одеській області відбувся захід до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України.


Після урочистого відкриття заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто проявивши мужність, стійкість та відвагу, загинули при виконанні службового обов’язку. Тих, хто ціною власного життя намагався зробити все можливе для збереження цілісності України, відновлення миру та спокою задля майбутнього процвітання незалежної країни, а також тих пенсіонерів і ветеранів МВС, які пішли із життя.

До заходу долучились заступник начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Наталія Шличок, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, голови територіальних громад району, працівники та ветерани районного відділу поліції, а також громадськість.
Наталія Шличок звернулись зі словами подяки до працівників поліції за вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку в районі та відданість справі.
Після виступів учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблих працівників Міністерства внутрішніх справ України.

Залиште свій коментар