День українського добровольця у Роздільній

14 березня відзначаємо знаменний для нас день – День українського добровольця. Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день, 9 років тому, на тренувальну базу з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону.

Вони не стали чекати офіційної мобілізації. Вони СПРАВЖНІ, МУЖНІ і ВІДПОВІДАЛЬНІ люди, які керувались простим життєвим принципом «Якщо не я… то хто?». Сьогодні більшість добровольців вже у формі Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів дають гідну відсіч загарбнику.

Під козацький марш роздільнянці вшанували пам’ять загиблих земляків-Героїв та поклали квіти до їхніх портретів на Алеї Слави. А у Роздільнянському Палаці культури відбувся тематичний концерт до Дня українського добровольця. Захід розпочався з виконання присутніми Державного Гімну України та вшанування загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання, під час якої згадали кожного роздільнянського воїна поіменно.

До присутніх звернулись начальник Роздільнянської РВА Сергій Приходько, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, голова ГО «Громада Роздільнянщини» Володимир Василенко та доброволець Артем Просянюк.

За свідому громадянську позицію, збереження героїчної спадщини української нації, захист нашої держави від посягань російського агресора та з нагоди Дня українського добровольця подяками були нагороджені Роман Долман, Руслан Горбань, Олена Брага, Олег Осмачко.

 Також Валерій Олександрович вручив подяки волонтерам, які допомагають нашим воїнам технікою та іншим необхідним військовим обладнанням, зокрема: Василю Леурді та Андрію Долобаньку.

У фойє РПК лунали музичні вітання від народного вокального гурту  «Зоряни» та учасників народної хорової капели «Ветеран».

Дякуємо кожному добровольцю за мужність, героїзм та самопожертву.

Слава українським добровольцям!

Слава нашим захисникам!

Слава Україні!

 

Залиште свій коментар