День села Єреміївка – 2017

5 серпня єреміївська громада зібралася на визначну подію, а саме – урочисте, сповнене сюрпризів святкування 192-ї річниці з дня заснування цього прекрасного населеного пункту.

День села не вперше відзначається з таким розмахом, має свої традиції та звичаї, які з кожним разом лише примножуються. До нього постійно і сумлінно готуються працівники сільської ради, Будинку культури, школи, учнівська молодь якої завжди дивує яскравими номерами, та багато інших місцевих талантів, всім серцем люблячих рідний край. Цього року єреміївці зібралися на подвір’ї поблизу місцевого стадіону, де оформили чудову сцену для виступів. Право внести Державний Прапор України та прапор Єреміївки надали Почесному жителю села, меру м. Южний В.М. Новацькому та депутату районної ради, голові ТОВ “Єреміїв-ське” В.І. Погорілому, що ознаменувало офіційний початок святкування.

Господиня свята – Єреміївський сільський голова Є.В. Ільящук звернулася до рідної громади із найщирішими привітаннями, побажавши усім міцного здоров’я, злагоди та гарного настрою. Тепло привітав земляків В.М. Новацький, за-уваживши, що глибоко вірить у процвітання та розвиток Єреміївки, її впевнене майбутнє. Адже, незважаючи на скрутні реалії сьогодення, місцеві жителі є гарними господарями та патріотами.

Щирі поздоровлення єреміївцям з нагоди Дня села висловили депутати обласної ради В.М. Сау-тьонков та В.В. Бакланов. Віталій Миколайович побажав мирного неба над головою, здоров’я, щастя та в якості подарунка передав матеріальну допомогу від себе та колеги по депутатському корпусу Одеської обласної ради В.В. Фініка на придбання форми для дитячої футбольної команди села та встановлення лавок на сільському стадіоні. Крім того, депутати подбали про розваги для маленьких єреміївців, встановивши величезний безкоштовний батут, а також надали можливість дітям освіжитися в спекотний день холодненьким морозивом, солодкою ватою та поласувати ароматним попкорном.

Теплі, натхненні слова побажання всіляких гараздів Єреміївці, її дружній громаді в ході свята висловили також голова райдержадміністрації Н.В. Бараненко, голова районної ради Ф.В. Сігал та інші. Усі виступаючі в цей день могли сказати щось гарне на адресу рідного краю. Крім того, слід зазначити, що у святкуванні взяла участь помічниця народного депутата України О.С. Пресмана Г.В. Нагорняк. Галина Василівна передала вітання від Олександра Семеновича. А його подарунками цього року стали: ще один батут, на якому змогли абсолютно безкоштовно і досхочу покататися дітлахи села, солодка вата, якою вони із задоволенням ласували, пригощаючи своїх батьків, та яскравий феєрверк. Останній усі гості могли побачити та насолодитися видовищем після концертної програми: коли звечоріло, небо прикрасили різноманітні вогні, що завжди асоціюються зі святом і гарним настроєм.

Єреміївська сільська рада організувала для односельців різноманітні конкурси з різних номінацій і, звичайно, цінні подарунки для ювілярів, довгожителів села, новонароджених, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів, спортсменів…

Ведучими цього вечора були Олена Короленко, Анатолій Гнатюк та Максим Войтович. Творчі колективи районного Палацу культури та місцеві артисти, в числі яких – діти Єреміївки, подарували різноманітні пісні, сценки, танцювальні номери, чим навіяли сімейну, теплу атмосферу. По завершенні концерту на всіх присутніх чекало частування від організаторів та святкова дискотека.

Наш кор.

Слова вдячності від сільської ради

Виконавчий комітет Єреміївської сільської ради висловлює слова вдячності всім, хто взяв активну участь в організації та проведенні Дня села Єреміївка.

Особливі слова подяки висловлюємо спонсорам свята: ТОВ “Рідна природа”,
ТОВ “Зоря-2011”, ТОВ “Єреміївське”, ТОВ “Агровітокс”, ТОВ “Агротехперспектива”, ТОВ “Зоря”, ПП “Мак-Ден”, М.М.
IІосіфову, IІ.Я. Новацькому, М.А. Чебану, О.С. Кулішову, С.IІ. Сухій, В.В. Лазору, М.В. Римарчику, С.Д. Бернику, О.В. Лазору.

Бажаємо вам, шановні наші спонсори, успіхів у здійсненні ваших планів та міцного здоров’я!

 

 

 

 

 

Залиште свій коментар