День народження аптеки «Бажаємо здоров’я»

ЦИМИ зимовими днями, а саме 10 грудня, аптека «Бажаємо здоров’я» 13 років тому відкрила свої двері для клієнтів у Роздільній по вул. Я. Мудрого (тодішня Червоноармійська) між Приватбанком та поліцією.

Перш за все, співробітники аптеки бажають здоров’я вам, шановні роздільнянці!

Аптека закуповує ліки у офіційних оптових компаніях, які мають ліцензію на право відпуску, тому продаж неякісних ліків абсолютно виключається.

Всі працівники – це спеціалісти з дипломами про фармацевтичну освіту, мають стаж роботи і вміють вислухати та порекомендувати те, що саме необхідно для вас. Нещодавно у нашому жіночому колективі з’явився спеціаліст-чоловік. Тому, якщо у ваших рідних є делікатні проблеми, будь ласка, звертайтесь без сорому. У нас завжди вас обслужать якісно і швидко, допоможуть замовити рідкісний препарат, не виїжджаючи до обласного центру.

В аптеці діє мінімальна націнка на препарати. Крім того, кожні два місяці проводиться акція «Суперціна» на деякі препарати, знижка на які становить 10-20 %. Пацієнти також можуть придбати ліки за електронними рецептами «Доступні ліки». Відпускаємо також рецепти по страхових компаніях «Респект», «ТАСС», «Альфа-страхування».

Наші двері завжди відчинені для вас з 8.00 до 21.00. Уточнити ціни та інформацію про наявність ліків можна за тел.: 063-85-87-386, (04853) 3-10-36. Забронювати ліки можна і на сайті Tabletki.ua і тоді ваш товар чекатиме вас у нашій аптеці протягм 48 годин.

Бажаємо фармацевтам міцного здоров’я, невичерпної енергії та прихильності долі.

 Керівництво аптеки «Бажаємо здоров’я»

На знімку (зліва направо): Євгеній Сергієнко, Лілія Большакова, Тетяна Рубанова, Світлана Станішевська

Залиште свій коментар