День Миру у школах району

НІ – війні, ТАК – Миру!

21 вересня в Кучурганській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені П.М. Каплуна відбулася акція «Голуб миру» з метою привернення уваги до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир та присвячена Міжнародному Дню миру.

В акції взяли участь учні школи, вчителі та батьки. Хвилиною мовчання згадали тих, хто здобував мир на землі, тих хто віддав життя під час Революції Гідності та за час проведення АТО.

Класні колективи підготували символічних паперових голубів з побажаннями для воїнів АТО. Уся шкільна родина сподівається, що ці голуби принесуть мир та спокій нашій Батьківщині, припинять страждання тисяч українців.

Нехай ці голубки повернуть додому батьків, синів, чоловіків та братів, щоб спокій запанував у душах та серцях людей.

Л.О. Чернишенко , заступник директора з ВР.

ЗОШ ім. Каплуна с. Кучурган, Роздільнянський райое

ЗОШ ім. Каплуна, с. Кучурган Роздільнянський район

«Зло  війни  і  благо миру  настільки відомі людям,що з тих пір,як ми  знаємо  людей,найкращим  побажанням  було  привітання «Мир  вам» (Л.Толстой). 

Мир-стан  спокою  і  гармонії,період  між  війнами. Термін «мир»  вживається як  у  значені  миру  в  душі  людини, так  і  в  значені миру  групами людей, народами, державами.

У рамках  святкування Міжнародного  дня  Миру  в  Україні  20  вересня  2016  року учні 9 класу  Слобідського НВК»ЗОШ  І-ІІІ  ступенів – ДНЗ»  провели  акцію  під  гаслом  «Мир  очима  дітей».

Діти  початкової  школи  відповідали   за  конкурс  малюнків,учнями  5-8  класів був  створений  політичний  плакат, старшокласниками   були  написані  твори – есе  на  тему  Збереження  миру  на  Землі».Ці  роботи  є  невеличким   вкладом учнів  у  збереження миру  на  Землі. Найбільше  їхнє  бажання,щоб  лунав  дзвінкий  дитячий  сміх,щоб   змучені  матері,дружини  та  сестри  дочекались  повернення  своїх  синів,чоловіків  та  братів.

О.В. Радіонова, педагог-організатор Слобідського НВК.

Слобідський НВК, Роздільнянський район

Найбільше у світі щастя –  це мир, коли люди живуть спокійно , а земля не здригається від страшних вибухів.

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки замислитись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.

«Голуб миру» не пролетів і повз Бурдівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Протягом тижня школярі усіх класів охоче виготовляли птахів з паперу, у вигляді поробок та малюнків для того, щоб наприкінці тижня взяти участь у флешмобі «Ми за Мир!», який відбувся на подвір’ї навчального закладу. Усіх присутніх тут об’єднувало одне спільне бажання – мир у нашій країні!

Об’єднавшись, учні заспівали пісню «Заспіваймо за Україну».

Сьогодні підтримка миру є особливо нагальною для кожного українця. Коли на сході країни вибухають міни, гримлять постріли. Не залишатися байдужими, пам’ятати про тих, хто потребує нашої уваги та допомоги, бути вдячними нашим захисникам, які мужньо обороняють рідну землю від чужоземних зайд, сміливо протистоять ворожій агресії, оберігаючи можливість кожного на мирній території України спокійно жити, навчатися, – саме такі думки найчастіше звучали з уст дітей у цей день.

Тетяна Манолі, заступник директора  з виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст.  с.Бурдівка.

ЗОШ с. Бурдівка, Роздільнянський район

 

 

Залиште свій коментар