Чин похорону земляка-Героя Володимира Козовякіна

 

На жаль, війна забирає найкращих синів та дочок Батьківщини, найкращих людей, які не побоялись та стали до лав ЗСУ, щоб зустріти ворога та дати йому відсіч заради нашої незалежності, нашої свободи, існування нашої України.

 

Роздільнянщина знову у жалобі, безмірне горе огорнуло серця людей.  Жорстока війна з російським окупантом забрала життя нашого земляка­-Героя – жителя с. Новоселівка, сержанта, заступника командира взводу

КОЗОВЯКІНА Володимира Володимировича

(24.04.1976 – 17.09.2022).

Не стало ще одного відданого патріота України, мужнього воїна, не стало рідного сина, чоловіка, батька, брата, друга… Володимир мужньо захищав свою Батьківщину. Загинув у с. Білогірка Херсонської області, захищаючи рідну землю від окупанта.

Читайте також: Чин похорону земляка-героя Андрія Дубовця

У понеділок живим коридором під церковні дзвони зустрічала захисника­Героя Роздільнянська громада. На подвір’ї його рідного будинку у селі Новоселівка зібралося чимало людей: рідні, близькі, друзі, знайомі, бойові побратими, які прийшли провести в останню путь славного воїна. Панахиду за загиблим відправив настоятель Свято­-Костянтино-­Оленівського храму Олег Зяйко. Слова подяки і шани нашому захиснику та співчуття рідним висловив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк та очільник Бецилівського старостату Олексій Пантелєєв. Поховали бійця із військовими почестями на місцевому кладовищі.

Ми пам’ятатимемо тих, хто залишив рідну домівку, своїх найдорожчих серцю людей та став на захист нашої країни. Таким був Володимир Козовякін. Він назавжди в наших серцях і в нашій пам’яті.

Вічна пам’ять і шана! Герої не вмирають!

Залиште свій коментар