Чин похорону земляка-Героя Вадима Левуша

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна. Наш народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій та лютій війні. Болить душа за мужніх Героїв, які віддають найцінніше – своє життя – для того, щоб ми з вами могли жити.

На жаль, наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі… У вівторок, 23 січня, Роздільнянщина зустрічала свого земляка “на щиті”, мешканця с. Нові Чобручі, командира стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти, молодшого сержанта Левуша Вадима Вікторовича (1995 р.н.).

Кортеж із загиблим воїном зустрічали живим коридором шани жителі Роздільнянської громади, покладаючи квіти перед автомобілем з домовиною Героя – земляка… Чин відспівування та прощання з воїном відбувся у його рідній оселі в с. Нові Чобручі.

Настоятель храму Світлого Різдва  Богородиці с. Новоукраїнка отець Олег Свиридюк здійснив чин відспівування загиблого Вадима Левуша. Звертаючись до тих, хто пройшов, аби провести в останній путь нашого земляка, він сказав: “Не можна звикнути до цього горя, яке приходить на Роздільнянщину. Сьогодні ми прощаємось з Вадимом. Його сім’я віддала свого захисника заради того, щоб ворог гне прийшов на нашу землю. Від сліз матерів, дружин, дітей, слова застрягають у горлі. Герої – це ті люди, які захищають нашу Батьківщину не тільки сьогодні, а починаючи з 2014 року, які віддали своє життя за кожного з нас, заради того, щоб був мир на цій землі,  щоб діти ходили до школи, щоб не було гарматних пострілів, щоб чобіт цієї брудної падлюки не ходив по нашій землі. Ми будемо і надала боротися, як свого часу боролися за свободу і незалежність наші предки – козаки. Ми просимо в Господа Бога, щоб Господь утвердив нас у силі, аби перемогти ворога, щоб щит український був прибитий на московських воротах, щоб ніколи цей двоглавий орел не підняв свою голову, щоб ця нечисть більше не прийшла на нашу землю”.

Від імені усіх мешканців Роздільнянської громади співчуття рідним і близьким загиблого земляка-Героя висловила секретар Роздільнянської міської ради Тетяна Антонова-Левченко: “На жаль, від нас йдуть найкращі. Наш земляк Вадим приєднався до Небесного війська, до своїх побратимів. Звичайно, ми не можемо вгамувати біль рідних, вони мають мережити його в своїй родині. Але ми маємо пам’ятати, завдяки кому ми живемо. Дякуємо вам за сина!”.

Вічна Слава Героям!

Залиште свій коментар