Чим відрізняється національне посвідчення водія від міжнародного

Незнання призводить до плутанини. Сервісні центри МВС надають відмінності національного посвідчення водія від міжнародного. Це два різні документи! ☝️

‼️ НАЦІОНАЛЬНЕ посвідчення водія видається після складання іспитів.
‼️ МІЖНАРОДНЕ — фактично є перекладом декількома мовами інформації національного посвідчення водія, видається додатково до нього та окремо від національного не діє.

Чи обов’язково обмінювати «старе» національне посвідчення водія на нове?
Обмінювати національне посвідчення водія необхідно лише, якщо ви маєте намір виїжджати за кордон, а ваше водійське не відповідає міжнародній конвенції. Наприклад, не містить дату закінчення, терміну дії.
При цьому нагадуємо, що всі зразки українських посвідчень водія дійсні на території України і змінювати їх не потрібно. Але можна за бажанням.
Що ж до міжнародного посвідчення водія — то його необхідно отримувати для виїзду до країн, які є підписантами Женевської конвенції, зокрема, Австралія, Японія, США, Індія. І видається воно на підставі національного, на 3 роки (має вигляд паперової книжки).
Перевірити які документи необхідні для виїзду за кордон на транспортному засобі можна тут: http://surl.li/kigqh
Ми обов’язково здобудемо перемогу і знову плануватимемо життя, відпустки, вихідні. А поки набираємося знань, сил і міці аби подолати ворога. Все буде Україна! 💙💛
Джерело: #СервісніЦентриМВС

Залиште свій коментар