Чергове поповнення гаража роздільнянських рятувальників

На подвір’ї Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області – чергове поповнення техніки: пожежна автодрабина на базі шасі “MERCEDES-BENZ” з робочою висотою 30 метрів.
Пожежна автодрабина – це незамінне спорядження для ліквідації пожеж у багатоповерхівках. За її допомогою роздільнянські рятувальники зможуть забезпечувати проведення аварійно-рятувальних робіт та ліквідацію пожеж на висотах.


Отримати автодрабину стало можливим завдяки тісній співпраці начальника Роздільнянського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Олександра Ярового з німецькими партнерами та благодійниками. Відтепер гараж роздільнянських рятувальників повністю оновлено, а пожежні машини – лише марки «MERCEDES».


На оглядини нової техніки завітали начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько та міський голова Валерій Шовкалюк. Керівництво висловило вдячність Олександру Володимировичу за роботу та докладені зусилля в частині модернізації гаража районного управління та оснащення технікою місцевих пожежних команд, що створені у громадах. Зі свого боку вони передали два повітродувних пристрої, які значно полегшуватимуть виконання обов’язків рятувальників під час гасіння пожеж в екосистемі.

Тож, сподіваємось, що ця техніка буде запорукою успіху роботи пожежно-рятувальних підрозділів і забезпечить надійність та безпеку мешканців району.

Наш кор.

Залиште свій коментар