Чергова допомога військовим

Велика волонтерська родина продовжує допомагати нашим військовим. Як повідомив Вадим Волощенко, нещодавно на передову був доставлений тепловізор.

“Друзі, хочу поділитися з вами доброю новиною. По-перше, тепловізор вже у наших хлопців на спостережному пункті біля міста Бахмут, на так званому «нулі».
По-друге, від артилеристів, які теж знаходяться у цьому районі, був запит на потужний дизельний генератор. Тож, нам вдалося знайти генератор потужністю у 5,5 кВт відомої австрійської фірми «Rotek» (вартість 52 тис. грн). Та коли продавець дізнався, що це для військових потреб, зробив нам знижку та відправив генератор з частковою оплатою. Решту коштів, яких у нас не вистачало, запропонував відправити протягом тижня.

Також разом з генератором ми отримали 12 спальних мішків та медпрепарати. Традиційно від учнів Роздільнянської міської школи № 2 були передані малюнки, солодощі, напої тощо.
Особисто хочу подякувати Юліані В’ячеславівні за допомогу в придбанні тепловізора та Ігорю Петровичу – за найбільший донат. Вдячний всім за небайдужість, адже наша підтримка вкрай важлива для військових.
Віримо в ЗСУ та нашу Перемогу! Все буде Україна!”

Залиште свій коментар