Чемпіони турніру “Львівський лицар”

     Минулі вихідні  наша молодша команда ДЮФК «Вікторія» U-8 взяла участь у турнірі з футболу, який проходив у м. Львів. Змагалися 12 команд з усіх куточків нашої країни.

Команди були розподілені на дві групи по 6 команд. У фінал проходила команда з кожної групи, яка зайняла І місце.
Юні футболісти, зігравши п’ять ігор у групі, здобули чотири перемоги та одну нічию і гарантовано отримали путівку до фіналу, де на нас очікувала команда «Ніка» з м. Івано-Франківськ.

Фінал був дуже складний для нашої команди з самого початку, тому що на перших хвилинах ми пропустили гол у свої ворота, і суперник повів у рахунку. Але після пропущеного м’яча наші юнаки, згуртувавшись, дуже швидко зуміли переломити хід гри і, забивши два м’ячі у ворота суперника, витримали натиск, впевнено довели гру до перемоги і стали чемпіонами турніру «Львівський лицар», який проходив на найсучаснішій базі в Україні «Руха».
Дякуємо нашим захисникам та ЗСУ за можливість брати участь у таких турнірах, за спокій і впевненість у завтрашньому дні та світлому майбутньому нашої країни. Також хочу висловити подяку батькам за підтримку та допомогу нашим дітям під час їх участі у змаганнях на вищому рівні.
І наостанок хочу додати від себе лише одно: коли ми згуртовані і всі разом займаємося впевнено кожен своєю справою, наші діти неодноразово вже не вперше гідно представили нашу Роздільнянщину у місті Лева і вкотре довели всім, що ми виховуємо справжніх, мужніх і незламних дітей, які в майбутньому представлятимуть і прославлятимуть наше місто, область і, я впевнений, країну на теренах і за межами нашої держави!
Олександр ГАВРИЛЮК,
тренер ДЮФК «Вікторія», м. Роздільна

Залиште свій коментар