Чемпіонат України з пляжного волейболу

У Кривому Розі на спортивно-тренувальній базі “Теремок” відбувся другий тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат 2002 року народження та молодші.

В такому чудовому мальовничому місці на березі річки Інгулець зібралось 25 команд хлопців і 47 команд дівчат, а також їх тренери та рідні для того, щоб не тільки виявити переможців та призерів, а й відпочити, поспілкуватися з друзями, набути досвіду і відшліфувати свою майстерність.

Вихованці Роздільнянської ДЮСШ Павло Плотнік та В’ячеслав Переходнюк (тренер-викладач Г.М. Шкульова) взяли участь у чемпіонаті України. Перемоги давалися дуже тяжко через спеку. Наша команда з кожною перемогою піднімалася на сходинку вище. Позаду лишилися команди з Запоріжжя, Чорноморська, Стрія,  Харкова… І ось півфінал. На жаль, наші хлопці програли у трьох партіях команді з Нової Каховки. Павло та В’ячеслав дуже втомилися, але знайшли сили, щоб посісти  третє місце у чемпіонаті України, вигравши у команди з Ужгорода Ми радіємо та вітаємо наших земляків. Але ще доведеться дуже багато працювати, щоб достойно виступити у фіналі.

Батьківський комітет відділення волейболу Роздільнянської ДЮСШ.

 

Залиште свій коментар