Чемпіонат України з настільного тенісу

Вперше до складу збірної Одеської області увійшов роздільнянець. У підсумку Одещина посіла почесне ІІІ місце.

З 9 по 12 березня на базі Академії настільного тенісу Віктора Дідуха в с.Андріївка Львівської області пройшов Чемпіонат України з настільного тенісу серед кадетів 2008 року народження та молодше.
Вперше  за  всю  історію роздільнянського тенісу до складу збірної Одеської області увійшов наш земляк, вихованець Роздільнянської ДЮСШ Вадим Умніков (тренер Георгій Новаченко).
У підсумку Одещина посіла почесне ІІІ місце, отримавши бронзову медаль.
А Вадим Умніков у свої 15 років виконав норматив кандидата у майстри спорту.
Тренер Георгій Новаченко нагороджений грамотою президента Федерації настільного тенісу України за підготовку команди Одеської області.

Возможно, это изображение 4 человека, люди стоят и в помещении
  У складі одеської команди були: Агапов Євген м. Одеса, Ковтун Микита м. Одеса та Умніков Вадим м. Роздільна.
⠀У ході турніру Вадим Умніков взяв участь у 9 командних іграх, здобувши перемогу у 5 з них, та за результатами чемпіонату покращив свій рейтинг до 26,7.
    У 2021 році Вадим Умніков вже брав участь у Чемпіонаті України серед кадетів 2007 року народження та молодші, що проходив у Запоріжжі, але в особистих, парних та змішаних змаганнях. Проте у особистих змаганнях пройшов тільки до 1/16, а у парних – до 1/8, програвши в обох змаганнях тодішнім бронзовим призерам Чемпіонату. У змішаних змаганнях з партнером по грі Полтавченко Кирою тоді потрапили тільки до 1/16. До речі, цього року у змішаних змаганнях разом з Ольгою Зарубіною Вадиму вдалося пробитися до 1/4.