Чемпіонат Одеської області з волейболу пляжного

10 березня у м. Одеса в спортивному комплексі «Динаміка» пройшов Чемпіонат Одеської області з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат 2010 року народження та молодше, який проходив у закритому приміщенні на піску.

У змаганнях брали участь 13 команд дівчат та 11 команд юнаків з міст: Чорноморськ, Болград, Одеса, Роздільна та с. Петродолинське. Для наших юнаків та дівчат – це перші змагання такого рівня.

У запеклій боротьбі за перше місце серед юнаків команда ДЮСШ м. Роздільна стала срібним призером, поступившись переможцям Чемпіонату України з м. Чорноморськ. Тимофій Каюк та Єгор Єгоров посіли друге місце.

Серед досвідчених учасників – дівчата Анастасія Шалашенко, Кіра Плотніченко, Юлія Чорба та Поліна Варшавська до фіналу, на жаль, не дійшли.

Підготували команди до змагань тренери-викладачі Володимир Макарович Замітайло та Владислав Сімаченко.

Переможці та учасники були нагороджені медалями та дипломами Федерації волейболу Одеської області.