Чемпіонат Одеської області з волейболу пляжного

НЕЩОДАВНО в Роздільнянській ДЮСШ пройшов Чемпіонат Одеської області з волейболу пляжного серед дівчат 2007-2008 років народження. В змаганнях взяли участь чотири досвідчені команди: КДЮСШ м. Чорноморськ, СДЮСШОР «Джинестра» м. Одеса та три команди ДЮСШ м. Роздільна.

Відкрили змагання міський голова Валерій Шовка- люк та директор Роздільнянської ДЮСШ Володимир Замітайло. Всім учасникам змагань побажали міцного здоров’я, успіхів і перемог.

У напруженій боротьбі за призові місця спортсмени команди Роздільнянської ДЮСШ Ірина Опарі та Дарія Бачуріна стали бронзовими призерами, Олександра Жураковська та Тетяна Мельник, зігравши три партії за вихід у четвірку, посіли п’яте місце, Регіна Окунь та Анастасія Губернюк стали шостими.

Найсильніші команди представлятимуть Одеську область на зимовому Кубку України з волейболу пляж- ного, який проходитиме у м. Чернігів та м. Чорноморськ.

Суддівську колегію представляли: головний суддя змагань – тренер-викладач Роздільнянської ДЮСШ Ганна Шку- льова та судді другої категорії Катерина Шарапова (м. Одеса) та Іван Здановський (м. Роздільна), секретарі змагань – Юлія Користа та Ольга Ципух. Команди Роздільнянської ДЮСШ до участі у змаганнях готували тренери-викладачі Володимир Замітайло та Алла Сімаченко.

Переможці змагань були нагороджені статуетками, грамотами, медалями та призами. Також усі учасники отримали солодкі подарунки.

Тренери-викладачі відділення волейболу пляжного, батьки та учасники змагань висловлюють велику подяку за надану допомогу проведенні змагань депутатам міської ради VII скликання та міському голові Валерію Шовкалюку.

 Підтримаймо наших юних спортсменів та побажаймо їм подальших успіхів та перемог.

 Наш кор.

Залиште свій коментар