Центральне опалення у військовому містечку Лиманського визнали недоцільним

18 листопада відбулася сесія Лиманської селищної ради, на якій першочергово розглядалася ситуація з центральним опаленням у військовому містечку. Проблема існує давно, про заборгованість за спожите тепло лиманцями неодноразово йшлося на сторінках нашої газети. Однак, в цьому році ситуація, так би мовити, досягла свого апогею. Борги НАК “Нафтогазом” становлять 3,5 млн. гривень (з них 1,9 млн. чистий борг, а інше – це вже пеня і нарахування за рішенням суду за несплату). Тепло не подається абонентам, яких близько 400 осіб, оскільки підприємство, що займалося теплопостачанням визнано банкрутом. Створено нове, проте потрібно, аби були визнані борги перед НАК “Нафтогазом”, аби дали газ.

   лиманское сессия

Чи є в цьому сенс і що робити далі? Такі питання під час сесії і дискусій ставили депутати Лиманської селищної ради на чолі з О.С. Євтодій. Участь в роботі сесії взяли голова та два депутати Роздільнянської районної ради, представник Департаменту житлово-комунального господарства Одеської ОДА.

Були озвучені різні точки зору. В результаті депутати прийняли рішення щодо визнання недоцільним центрального опалення у військовому містечку, а також проголосували проти визнання боргу за газ.

Детальніше на сторінках газети “Вперед”.

лиманское сессия отопление

лиманский поселковый совет сессия

Залиште свій коментар