Булінг в школі на Одещині: завершено розслідування

Учнів поставлено на внутрішньо-шкільний облік та Служби у справах дітей.

На Одещині провели службову перевірку за фактом жорстокого поводження дітей у школі. Інцидент трапився в Кілійській міській громаді. Про це повідомив Голова Одеської ОВА Олег Кіпер. 

Нагадаємо, що нещодавно в соціальних мережах з’явилося відео, де хлопчика засовували головою у вигрібну яму та змусили оголитися на камеру. Директор Департаменту освіти і науки Олександр Лончак негайно зібрав комісію, яка провела вивчення усіх обставин цього інциденту.

  • “За результатом опитування та анкетування учасників освітнього процесу, а також спілкування з практичним психологом та соціальним педагогом освітнього закладу члени комісії прийшли до висновку, що такий  інцидент є поодиноким і не має ознак системності”, – йдеться в повідомленні Лончака.

Крім того, стало відомо, що мати одного з кривдників, яка в цій школі працює педагогом, у зв’язку зі стресовою подією, отримала значний розлад здоров’я. Як матір, окрім моральної шкоди, вона понесе покарання у рамках кримінального провадження, ступінь якого визначить суд. Самі ж кривдники дуже шкодують про свій вчинок, але час не повернути. Так само шкодують і їх батьки, хоча один з кривдників із матір’ю, братами та сестрами одразу після інциденту виїхав з села.

В департаменті зазначали, що мають постійний зв’язок із матірʼю хлопчиків, які постраждали. Вона самотужки виховує шестьох синів. Зараз діти почувають себе добре, продовжують навчання, про подію згадувати не бажають. Перед ними вибачились. Єдине, що бажає наразі їх родина, аби їх залишили у спокої.

“Вкотре прошу вас, шановні батьки, приділяти час власним дітям. Активніше цікавтесь їх дозвіллям, захопленнями, самопочуттям, успіхами у школі, колом спілкування серед друзів та однокласників. Інколи, через свій малий вік і брак життєвого досвіду, вони можуть не розуміти наслідків своїх дій, вважати розвагою те, що призводить до катастрофи. Зі свого боку, ми посилимо виховну роботу у закладах освіти області, особливо щодо запобігання та протидії проявам булінгу (цькування)”, – йдеться в повідомленні директора Департаменту освіти і науки Олександра Лончака.

Джерело: https://t.me/odeskaODA/2990

Залиште свій коментар