Будьмо небайдужими та активними!

Не минуло і пів року, як активна громада нашого району вийшла на довгострокове перекриття дороги в Павлівці Степанівської сільради. Вийшли, бо терпець урвався, адже зрозуміли люди, що крім них самих ніхто не зможе вплинути на ситуацію.

І стояли там вдень і вночі більше тижня, допоки не були почуті керівництвом області – тодішній голова облдержадміністрації Максим Степанов зустрівся з активістами та запевнив, що ремонтні роботи розпочнуться навесні, коли дозволить погода.

Слова свого чиновник дотримав, і зараз вже майже два місяці сучасна техніка підрядної організації працює на ділянці дороги Р­33. Якість їх робіт радує. Але надзвичайно вражає інший факт – по дорозі, на якій ще працюють підрядники, продовжують курсувати перевантажені піском машини.

З болем на це дивляться люди, які роблять нам дорогу. І знову піднялися місцеві активісти, які розуміють масштабність проблеми. Вже було кілька випадків, коли небайдужі мешканці Степанівської та Яковлівської сільрад зупиняли вантажівки, зустрічалися із їх власниками…

Останній випадок був таким: один із активістів зустрів переповнену вантажівку в Розалівці, зняв на відео та відправив у групу активістів. Вже у Павлівці ті зупинили порушника, відправили на ваговий комплекс. Після зважування виявилось, що автомобіль мав вагу 38 тонн 500 кг! Після тривалих обурень активістів пісок, яким була переповнена вантажівка, вони змусили висипати на дитячий майданчик в с. Павлівка. Там від нього буде набагато більше користі.

Дякуємо нашим активістам за те, що не втрачають пильності та тримають питання доріг під контролем. Завдяки такому небайдужому ставленню допроблеми обов’язково матимемо результат. І житимемо краще, комфортно і гідно, бо ми на це заслуговуємо. Закликаємо всіх мешканців Роздільнянщини бути небайдужими та активними.

Наш кор.

Залиште свій коментар