БОМБОСХОВИЩА НА 240 ТА 100 ОСІБ ПРИВЕСТИ У СТАН ГОТОВНОСТІ

ЗА ВТРУЧАННЯ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ ЗОБОВ’ЯЗАНО ПРИВЕСТИ У СТАН ГОТОВНОСТІ БОМБОСХОВИЩА НА 240 ТА 100 ОСІБ

З метою забезпечення захисту життя та здоров’я населення Роздільнянського району Одеської області під час збройної агресії російської федерації проти України Роздільнянською окружною прокуратурою подано до суду позовні заяви про зобов’язання балансоутримувачів привести у стан готовності захисні споруди цивільного захисту.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду задоволено позовні заяви Роздільнянської окружної прокуратури Одеської області та зобов’язано  балансоутримувачів привести захисні споруди цивільного захисту, які знаходяться в Роздільнянському районі, а саме: по вул. Центральна смт Велика Михайлівка (місткістю 240 осіб) та вул. Центральна с. Великокомарівка (місткістю 100 осіб) – у стан готовності з метою використання їх за призначенням.

Позовні вимоги мотивовано тим, що обов’язок щодо утримання захисних споруд, що повинні використовуватися для укриття населення, а також підтримання їх у стані, необхідному для приведення у готовність до використання за призначенням, законодавством покладено на балансоутримувачів укриттів цивільного захисту.

Однак, законні вимоги органів ДСНС України та інших контролюючих органів про приведення споруд цивільного захисту у стан готовності з метою використання їх за призначенням виконані не були, що суперечить інтересам держави, насамперед, в умовах широкомасштабної збройної агресії та запровадження на території України воєнного стану.

Для приведення укриттів у стан готовності необхідно провести обслуговування систем каналізації, водопостачання, вентиляції, опалення; обладнати укриття системами пожежної автоматики і сигналізацією; укомплектувати сертифікованими вогнегасниками та забезпечити працездатність системи внутрішнього протипожежного водопроводу: перевірити сховища на герметичність та дотримання температурно-вологісного режиму; привести у відповідність вимогам з утримання входи та виходи із захисної споруди цивільного захисту щодо їх доступності для усіх категорій населення, зокрема для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення тощо.

Робота окружної прокуратури, яка спрямована на усунення порушень у сфері цивільного захисту, триває.

Роздільнянська окружна прокуратура

Залиште свій коментар