Богдан Маломан з Лиманського виступить на Чемпіонаті світу

У Білгород-Дністровському спорткомплексі «Олімп-Н» відбувся Чемпіонат України з комбат самозахисту ІСО та відкритий Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». В змаганнях взяли участь понад 300 бійців з 16 регіонів нашої держави.

За підсумками Чемпіонату Одеська область посіла перше загальнокомандне місце. Наші спортсмени стали першими у всіх вікових категоріях – юнаки, юніори та дорослі.

Роздільнянський район представляв дитячий спортивний клуб «Саторі» Т.Н. Фоміна. Богдан Маломан з Лиманського у поєдинках не залишив ніяких шансів своїм проиивникам та посів перше місце, ставши Чемпіоном України та завоювавши право на участь в Чемпіонаті світу, що відбудеться в листопаді цього року в Італії, в м. Рим. Олександр Фанега зі Степанівки програв поєдинок в додатковому часі, таким чином отримавши право боротися за третє місце. Олександр показав гарну боротьбу та став бронзовим призером Чемпіонату України.

Зазначимо, що Богдан Маломан займається боротьбою сім років, він є багатократним чемпіоном та призером обласних та міжнародних турнірів з дзюдо та Реслінг-Комбат; Олександр Фанега боротьбою займається два роки, є переможцем обласних турнірів з Реслінг-Комбат (бойова боротьба). Такі вагомі показники – це велика заслуга тренерів, завдяки напруженій роботі яких, ми можемо пишатися високими результатами спортивних досягнень Богдана та Олександра.

Дякуємо нашим спортсменам за перемоги та за те, що прославляють нашу маленьку батьківщину далеко за її межами! Сподіваємось, що незабаром матимемо чемпіона світу, родом із Лиманського!

Світлана ВЕЛИЧКО-СВІРІДОВА,

депутат районної ради від кучурганської громади.

Залиште свій коментар