Благоустрій. Змінити життя на краще

З метою виховання у школярів екологічної культури та формування в них навичок дотримання чистоти й порядку, дбайливого ставлення до довкілля, покращення екологічної ситуації в регіоні, упорядкування території закладу, згідно зі шкільним планом Щербанської школи, проведено екологічну акцію «Чисте подвір’я».

Погода видалася гарною: сонячною та теплою. Всі учні прийшли до школи у робочому одязі з садовим інвентарем: молодші учні – з віниками та відерцями, а старші – з граблями, лопатами,сапами. Після уроків учні, разом з працівниками школи, єдиною родиною вийшли на прибирання пришкільної ділянки. Кожен клас мав свій фронт роботи. Учні початкової школи – футбольний майданчик, 5-9 класи обкопували дерева та вигрібали минулорічне старе листя, семикласники навели порядок у молодому розарії , а старшокласники підпилювали гілки та підбілювали дерева. Як завзято працювали діти, прибираючи шкільну територію! Дорослі допомагали молодшим, не поділяючи територію на «це твоє ,а це – не моє».  Територія за парканом школи також не залишилася без уваги. Підбілений вапном паркан на теплому весняному сонечку посміхався білосніжною усмішкою, а узбіччя з молодою травичкою нагадувало розчесані коси дівчини.

Якою приємною і корисною не була б робота, але і вона добігає свого кінця. Діти та працівники школи залишились задоволені виконаним завданням. Приємна втома, чистота, від якої радіє око, підняли весняний настрій напередодні християнського свята – Великодня. Кожному з нас хочеться зробити певний внесок у шкільне життя, адже кожен мріє залишити по собі добру згадку, бо у кожного з нас є мета – змінити життя на краще.

Адміністрація школи оголошує подяку всім активним учасникам заходу, а також батькам, які виховали таких небайдужих та завзятих дітей.

Л. Вербицька,

вчитель російської мови та літератури Щербанської ЗОШ.

Залиште свій коментар