Благодійники не залишили лікарні без уваги

Роздільнянська багатопрофільна лікарня отримала чергову допомогу від добродіїв. До переліку увійшли: бахіли, хірургічні набори, стерильні кардіологічні набори (44 g та 55 g), кухолі.

Це стало можливим за сприянням «Гончаренко центр», депутатів Одеської обласної ради Михайла Шмушковича та Февзі Мамутова. Минулого четверга вантаж прибув до Роздільної, який був переданий депутаткою Роздільнянської міської ради Наталією Буковською генеральному директору КНП «Роздільнянська БПЛ» Вадиму Гудимі.

Крім того, частину вантажу було передано і до Центру первинної медико-санітарної допомоги, під керівництвом Тетяни Муравської.
Благодійники подбали не лише про лікарні Роздільної, адже аналогічний вантаж доставляється і в інші куточки Одеської області.

Українці завжди вирізнялися своєю великодушністю, готовністю допомогти тим, хто цього потребує, особливо зараз, в умовах повномасштабної війни. І підтримка медичної галузі наразі є особливо актуальною. Нехай повертаються сторицею добрі справи до благодійників!

Наш кор.

Залиште свій коментар