Благодійний концерт Юрія Городецького

9 грудня у Роздільнянському Палаці культури відбувся благодійний концерт нашого земляка – молодшого сержанта Юрія Городецького, який служить у складі Одеської 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу.

У вільний час від бойових завдань він виконує українські пісні та ділиться відеозаписами в мережі Інтернет, завдяки чому став відомим у соціальних мережах. Як зазначив співак на своєму ютуб-каналі: «Співаю виключно українські пісні!!! Тому що мову та культуру треба прославляти!!! Наша країна на це заслуговує!!!».

Концерт нашого талановитого земляка, який народився у с. Марківка, зібрав повну залу. Присутні із захопленням слухали пісні у виконанні відважного воїна, підспівували і дякували всім військовослужбовцям, які боронять нашу рідну країну від ворога. А ще активно долучались до збору коштів на підтримку нашим захисникам.
Анонсуючи свої виступи на Одещині, Юрій написав у соцмережах: «Привіт, друзі! Я маю для вас гарну новину. Зовсім скоро відбудуться мої благодійні концерти в Одеській області для того, щоб придбати дрони MAVIK FCM для своєї 28-ї окремої механізованої бригади ім. Лицарів Зимового Походу».
8 грудня концерт відбувся у Доброславській громаді, 9 грудня – у Роздільній, 10 грудня – відбудеться у м. Южне.
Юрій попросив долучитися до свого збору.
Ціль: 211 500.00 ₴
Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/2NtURsKr5Q
Номер картки банки: 5375 4112 1289 3106.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Наш кор.

Залиште свій коментар