Благодійний концерт до дня створення Роздільнянської громади

Минулої суботи Роздільнянська громада відзначала другу річницю з дня заснування. За цих два роки громаді видалось переживати непрості часи: спочатку це були карантинні обмеження, а потім – повномасштабне вторгнення та введення воєнного стану.  Такі випробування неабияк згуртували громаду та навчили швидко та якісно реагувати на виклики.

10 грудня роздільнянців зібрала велика зала Роздільнянського Палацу культури.  З нагоди свята з благодійним концертом привітати громаду завітав одеський вокальний колектив «Jazz Inside Odesa», організатором якого став Благодійний фонд «Добробут -2019». Головною місією концерту був збір коштів для Збройних Сил України, до якого активно підключились роздільнянці.

9 листопада, на день працівників культури та аматорів народного мистецтва до мене завітала пані Оксана, засновниця Благодійного фонду «Добробут-2019» і запропонувала провести концерт у м. Роздільна. До речі, це був їх перший виступ в рамках благодійної акції, проведення якої планується по всій Одеській області. Я із задоволенням відгукнулася, тим паче, що у цей ж день відзначаємо день народження громади, – відзначила начальник відділу культури Роздільнянської МТГ Наталія Кучеренко

Велика зала Палацу культури була майже заповнена. Зі сцени лунали привітання з нагоди свята від організаторів концерту, секретаря Роздільнянської міської ради Тетяни Антонової-Левченко.

Після чого зі своїм музичним привітанням виступили учасники гурту «Jazz Inside Odesa». Кожна пісня, у виконанні артистів, була емоційною та не залишилась без гучних оплесків глядачів. Неймовірна енергетика панували у залі, і її вміло підтримував харизматичний та талановитий конферанс Іван Корчинський.

Розмаїтий репертуар гурту припав до смаку усім віковим категоріям, і глядачі цього не приховували, бо після кожного виконання потужною хвилею котилися щирі оплески та вигуки: «Браво!», «Молодці!». У новій варіації, з джазовою обробкою, звучали видатні українські пісні, такі як: «Україна», «Ой у Лузі червона калина», які підвели глядачів зі своїх місць та об’єднали у спільному виконанні пісні. Окремої уваги вартував талановитий скрипаль гурту Дмитро Ротькін, який віртуозно виконував кожну композицію та навіть заспівав одну з пісень. Концерт промайнув швидко, на одному диханні.

По завершенню концертної програми до присутніх звернулася  засновниця Благодійного фонду «Добробут-2019» Оксана Строіна. Пані Оксана висловила вдячність роздільнянцям за теплий прийом та неймовірно позитивну енергетику присутніх та вручила  подяки начальнику відділу культури Наталії Кучеренко та директору РПК Юрію Ніколаєву за допомогу в організації заходу. Всі зібрані кошти обов’язково будуть передані на потреби ЗСУ.

Я дуже вдячна, задоволена, отримала море адреналіну, що і танцювала і хлопала. Водночас вже так хочеться миру та спокою, щоб якомога скоріше звільнили нашу землю окупанти і щоб ми усі повернулися до нормального життя. Шкода тих людей, які через це страждають, серце болить за них, – поділилася враженнями солістка НХК «Ветеран» Тетяна Головченко.

 

Висловлюю вдячність за такий благодійний концерт, який приніс людям радість, добро і натхнення до миру і свободи. Ми віримо, що за нами буде мир, за нами буде перемога, – прокоментувала святковий захід солістка НХК «Ветеран» Євгенія Трембовецька.

 

Як зазначила Наталія Кучеренко, незабаром гурт завітає ще до кількох куточків нашої громади, зокрема до Єреміївського та Кам’янського старостатів. Тож слідкуйте за анонсами, аби дізнатися про наступні благодійні концерти, щоб  отримати можливість перезавантажитися, налаштуватися на нові звершення та обов’язково допомогти наших військовим.  Наближаємо перемогу разом!

 

Залиште свій коментар