Біля Одеси знайшли сумку з дитиною

Сумку з дитиною знайшли біля під’їзду одного з багатоквартирних будинків

Цю інформацію УНІАН підтвердили у правоохоронних органах. Зокрема, 16 квітня до поліції надійшло повідомлення від жителів села Фонтанка Одеського району про те, що біля під’їзду одного з багатоквартирних будинків знайдено сумку з дитиною.

Люди почули дитячий плач, підійшли до сумки, яку залишили невідомі, та побачили немовля“, – поінформували правоохоронці.

На місці події працювали поліцейські та “швидка”, хлопчика доставлено до лікарні, де його обстежують. Наразі розшукується матір дитини. Також у соцмережах очевидці оприлюднили фото дитини.

Як повідомили у прес-службі мерії Одеси, новонароджений хлопчик реанімаційних заходів не потребував.

Для подальшого обстеження та необхідних медичних процедур дитину переведено до міської дитячої лікарні №2, де є сучасне відділення інтенсивної терапії для новонароджених, оснащене новітнім обладнанням. Наразі стан дитини стабільний, зріст хлопчика 52 см, вага близько 3 500 грамів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дитина народжена поза стаціонарним медичним закладом. Після завершення лікування її подальша доля буде вирішуватися згідно з чинним законодавством.

Джерело: УНІАН

Залиште свій коментар