Бій Усик — Ф’юрі відкладено за два тижні до поєдинку через травму британця

17 лютого бій за абсолютного чемпіона світу не відбудеться.

Бій Олександра Усика і Тайсона Ф’юрі за чотири основних титули чемпіона світу в надважкій вазі не відбудеться у заплановану дату 17 лютого. Про це оголосили у промоутерській компанії Queensberry Promotions, що представляє Ф’юрі.

У п’ятницю, 2 лютого, британець зазнав розсічення над оком під час спарингу. Ф’юрі наклали шви, через які володар поясу WBC не встигне підготуватися до поєдинку в лютому.

Усик та Ф’юрі офіційно підписали контракти на бій за абсолютного чемпіона у вересні 2023 року, перед поєдинком британця із Франсісом Нганну. Після складної перемоги Ф’юрі у жовтні зустріч з Усиком вже відкладали — спершу організатори планували провести її в другій половині грудня минулого року.

“Я повністю спустошений [через відкладення бою] після такої тривалої підготовки, я перебував у чудовій формі“, — пояснив Ф’юрі у своїй заяві.

“Мені прикро за всіх, хто залучений у цю велику подію. Я сумлінно готуватимуся до нової дати, коли око відновиться. Можу лише вибачитися перед усіма, включно зі своєю командою, командою Усика, боксерами з андеркарду, партнерами, фанами, господарями [вечору] та моїми друзями в Саудівській Аравії”.

За інформацією порталу Boxing News, представники Усика вже працюють над організацією його бою з Філіпом Хрговичем. Хорват є обов’язковим претендентом на зустріч з українцем за лінією IBF — минулого року організація вже санкціонувала їхній поєдинок у 2024 році.

Журналіст Кріс Меннікс з посиланням на менеджера Егіса Клімаса повідомив, що Усик зацікавлений у проведенні свого наступного бою саме 17 лютого. Це залишатиме Хрговичу два тижні на підготовку до чемпіонського поєдинку, менш ніж за два місяці після його перемоги над Марком де Морі в першому раунді.

Залиште свій коментар