Безкоштовна професійна реабілітація дітей-інвалідів

Управління соціального захисту населення РДА інформує

Центр професійної реабілітації дітей-інвалідів на базі дитячого санаторію «Хаджибей» здійснює професійну реабілітацію дітей-інвалідів за такими професіями: оператор комп’ютерного набору, швачка, взуттьовик з ремонту взуття, обліковець (реєстрація бухгалтерських даних), овочівник.

Запрошуються з 1 вересня 2017 року діти-інваліди віком 16-17 років із захворюванням ДЦП, легкою розумовою відсталістю для проходження професійної реабілітації. Навчання триває 9 місяців. Під час перебування в центрі проводиться медичне обстеження, лікування, професійне навчання інвалідів (безкоштовно).

Необхідні документи: направлення управління соціального захисту населення РДА; індивідуальна програма реабілітації інваліда, видана (ЛКК), де відображено в п. 4 «Професійна реабілітація: Може навчатися за професією….» (копія); медичний висновок, що дитина має статус інваліда (копія); документ про освіту (копія); паспорт (копія), ідентифікаційний код (копія); картка індивідуальної профконсультації Центру зайнятості; медична довідка 086/0 з обов’язковим зазначенням даних про обстеження психіатром, наркологом, онкологом, дерматовенерологом, санаторно-курортна карта (дійсна два місяця); довідка епідоточення (дійсна до 3-х днів), картка щеплень, флюорографія; заява із зазначенням професії; 1 фото.

Показання для зарахування до центру: захворювання центральної та периферичної нервової системи: дитячий церебральний параліч з розумовою відсталістю легкого чи помірного ступеню у формах: спастичної диплегії, спастичної геміплегії, атонічного церебрального паралічу з легким порушенням координації рухів; наслідки травм та інфекційних захворювань головного мозку; наслідки травм та інфекційних захворювань периферичної нервової системи за умови збереження рухів у верхніх кінцівках.

За додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення РДА, каб. № 16, м. Роздільна, вул. Європейська, 37-А, або за телефоном (04853) 3-14-09.

Залиште свій коментар