Бахмут контролюється Силами оборони України

У Східному угрупованні військ спростували фейки про відступ з Бахмута

Останніми днями у мережі ширяться повідомлення про нібито відведення українських військ із Бахмута на Донеччині, а росіяни вже святкують “оточення” міста. Однак у Східному угрупованні військ спростували ці фейки. 

Там наголосили, що Бахмут перебуває під контролем Сил оборони України. Про це CNN в суботу, 4 березня, сказав речник Східного угруповання військ Збройних Сил України полковник Сергій Череватий.

Росія наразі не контролює Бахмут, зазначив він. Відповідаючи на запитання про відведення українських підрозділів, Череватий сказав, що наші війська змінюють свої позиції в місті у рамках контрольованих планових ротацій.

Масового відведення українських військ теж немає“, – додав він.

Фото з відкритих джерел

Протягом минулої доби бойові дії велися навколо Бахмута та поблизу нього: у селах Васюківка та Дубово-Василівка на північ від міста та в селах Іванівське та Богданівка на заході. Понад 150 російських окупантів було ліквідовано, ще 239 отримали поранення, а троє потрапили в полон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, заступник міського голови Бахмута Олександр Марченко заявив, що у Бахмуті тривають вуличні бої між російськими окупаційними військами та українськими захисниками. Росія не контролює місто.
Джерело: Укрнет

Залиште свій коментар