Автомобіль «Нива» – на передову

Допомога військовим – одна із головних місій волонтерів всієї України. Кожен, хто має можливість бодай чимось допомогти, активно включається в цей процес, знаходить друзів та благодійників з усього світу.

«Нещодавно ми збирали гроші на автомобіль «Нива» для нашого земляка Геннадія Кармаліта, який несе службу на передовій. На зібрані кошти автомобіль був придбаний та доведений до ідеального технічного стану, щоб не підводив у потрібний час наших мужніх воїнів. Хлопці і ми особисто дякуємо усім, хто долучився до збору, та допоміг нашим захисникам і допомагає з перших днів війни. Відтепер вони зможуть набагато ефективніше та якісніше виконувати бойові задачі! Разом ми обов’язково переможемо! Слава Україні! Слава Героям! Все буде Україна!», – розповів активіст ГО «Розвиток сьогодення» Микола Тарадай (голова Віталій Тимчик)

 

В єдності – наша сила і це неодноразово доводили і доводять українці, об’єднуючись заради нашої Перемоги, заради світлого майбутнього нашої прекрасної країни, заради можливості жити у вільній незалежній Україні. А всі ці неприємності у вигляді орків ми переживемо і обов’язково переможемо, бо ми – українці!

 

Залиште свій коментар