АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 5 – 11 квітня

ОВЕН (21.03-20.04)

 Ви не станете розсудлівішими і розв’язуватиме багато проблем раціональними методами, без зайвих емоцій. У вихідні вдома на вас можуть очікувати гарні новини, а близькі підтримають ваші ідеї. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Вас може охопити трудовий ентузіазм. Не упускайте можливості повчитися у колег і, своєю чергою, поділитися досвідом з ними. Не виключені пропозиції нової роботи або підвищення на службі. Несподівані новини загрожують порушити ваші плани. У вихідні можливі конфлікти в родині. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Вдалий і радісний для вас період. Збуваються ваші давні мрії, реалізуються важливі плани. Це – просування вперед у кар’єрі й в особистому житті. Якщо ви прагнете щось змінити, дійте. Особливо приємні події очікуються в особистому житті у вихідні. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

РАК (22.06-22.07)

Досить напружений в емоційному плані час, але вас будуть підтримувати друзі й близькі. Вам не варто піддаватися песимістичному настрою, женіть від себе похмурі думки. Ви побачите, що все змінюється на краще. У вихідні проявляйте активність і не приховуйте свої емоції. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

ЛЕВ (23.07-23.08)

 Вам слід уникати людей зі складним характером і негативним ставленням до життя й до роботи, тому що ви можете піддатися їхньому негативному впливу. Вам може надійти нова вигідна угода або додатковий короткочасний заробіток. У вихідні спробуйте владнати сімейні справи, запропонувавши конструктивні пропозиції. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ДІВА (24.08-23.09)

 Життя битиме ключем, хоча багато своїх планів доведеться в корені переглянути. Зібравшись із силами, вам удасться реалізувати важливі проєкти, що приверне до вас увагу керівництва. Вихідні – гарний час для руйнування старого та непотрібного і створення нового в особистій сфері. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Сприятливий період у сфері професійної діяльності. Усіляко боріться з найменшим проявом невпевненості у власних силах, краще намагайтеся знайти підтримку скрізь, де тільки можна, ніж відмовитися від дій. Кохана людина приємно вас здивує. Вирушайте куди-небудь на вихідні, одержите незабутні враження. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Удача нині на вашому боці – буде успішна будь-яка діяльність. З’явиться можливість підняти свій професійний авторитет. Вам будуть виявляти довіру й чекати підтримки та допомоги. Допомога близькому – це чудово, але не робіть цього на шкоду особистому життю. У вихідні намагайтеся не пригнічувати ініціативу дітей. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Вам раптом захочеться знайти нових ділових партнерів, яскраво проявити себе на роботі і одержати по-справжньому грандіозні результати. Здатність помічати дрібні деталі імпонує вашому керівництву. У вихідні краще заздалегідь продумати, що ви в силах зробити самостійно, а для чого буде потрібна допомога близьких. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Зросте ваш творчий потенціал, і, що буде досить доречно, ви можете одержати багатообіцяючу ділову пропозицію. Шанс упускати не варто, але будьте уважні, перевіряйте надійність партнерів. Ви будете схильні наобіцяти більше, ніж в змозі виконати. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Будьте обережні з колегами і друзями, тому що вони можуть вас підвести або спро- вокувати на непотрібний фінансовий ризик. Важливо не відмовляти у відповідь на про- хання й виконувати роботу вчасно. У вихідні можливий розлад у стосунках із близькими через квартирне або фінансове питання. Сприятли- вий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

РИБИ (21.02-20.03)

 Постарайтеся не впадати в депресію, женіть від себе тужливі думки. Зараз не час будувати грандіозні плани. Удача буде су- проводжувати в малих справах. Непогано б зайнятися своєю самоосвітою й самовдосконаленням. У вихідні можете отримати привабливу пропозицію, яку варто обміркувати. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

Залиште свій коментар