Астрологічний прогноз на 31 травня  – 6 червня

ОВЕН (21.03-20.04)

Вашим девізом може стати «певна міра у всьому». Своєчасний прояв ініціативи принесе бажані результати і наступне кар’єрне зро- стання. Беріть активну участь у вирішенні пи- тань на роботі та вдома. У вихідні є ймовірність виникнення розбіжностей з рідними, постарайтеся зберігати емоційну рівновагу. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Ви будете здатні блискавично розв’язати більшість тих проблем, які перед вами виникнуть. Важливо за будь-яку ціну уникати конфліктів з партнером, проблеми в сімейному житті з нальоту вирішити не вдасться. Доведеться зібратися з силами і тимчасово відійти на раніше зайняті позиції. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Вам варто проявити терпіння, не квапити події, і все складеться найкращим для вас чином. На вас чекає удача у справах. Проблеми, які вас турбували, зникнуть самі собою. У вихідні на перший план вийде особисте життя. Ви будете відчувати любов і радість. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

РАК (22.06-22.07)

Не варто рватися на перший план і хапатися одразу за все. Настав час звільнити місце для нового у своєму житті. Не затягуйте з розв’язанням проблем, тому що справи будуть накопичуватися, а напруга зростати. Вихідні краще провести вдома або на дачі. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Незважаючи на вашу активність і працездатність, до вас може підкрастися нудьга. Стежте за вашою мовою, щоб не скривдити оточуючих, вони можуть виявитися вкрай злопам’ятними. У вихідні добре б побалувати себе чим-небудь приємним, що підніме ваш настрій, поспілкуватися з друзями. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

ДІВА (24.08-23.09)

Успішно пройдуть зустрічі й ділові переговори. Вам необхідно розібратися у своєму емоційному стані й навчитися контролювати свої почуття. Будьте готові, що все таємне в особистому житті може стати явним. Вихідні бажано провести в колі родини, не плануючи нічого глобального. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ви знову, схоже, здивуєте оточуючих. У вас з’явиться шанс зміцнити свій авторитет. Якщо вам удасться погодити свої дії з колегами, ви зможете досягти небувалих висот. У вихідні все доведеться робити самому і бажано почати перш, ніж необхідність цього стане нестерпною. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

У вас з’явиться можливість показати свої найкращі якості. На роботі все складається просто відмінно, чекайте прибуток і вигідні контракти. Намагайтеся більше приділити часу особистому життю. У вихідні контролюйте свої емоції, менше хвилюйтеся, більше вірте у свої сили. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Важливо не спізнюватися, вас будуть оцінювати за пунктуальністю та відповідальністю. До того ж вас просто можуть не дочекатися. У вихідні бажання змін підштовхне вас до нових справ і знайомств. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Період виявиться активним і плідним. Вам просто необхідно вловити загальний настрій на роботі, це розширить ваші можливості. Гарний час для кар’єрного зростання. У вихідні спробуйте не витрачати багато часу на порожню балаканину. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Нехай ваша скромність обмежиться тим, що ви не будете занадто багато говорити про свої досягнення. Намагайтеся не сперечатися з керівництвом, це може призвести до серйоз- ного конфлікту. Є ймовірність підвищення на посаді. У вихідні можлива катастрофа ваших планів і не виключено, що причиною стануть ваші друзі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

РИБИ (21.02-20.03)

Нові приємні обставини ввійдуть до вашого життя, що дозволить вам стати оптимістом. Багато справ вирішаться без особливих зусиль, скористайтеся цим, щоб упоратися з більш насущними проблемами. У вихідні емоції вируватимуть, добре б не допускати брутальності. Сприятливий день – середа, несприят- ливий – п’ятниця.

Залиште свій коментар