АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 26 квітня – 2 травня

ОВЕН (21.03-20.04)

 Варто особливу увагу звернути на ваше кар’єрне зростання, тому що можливі досить привабливі пропозиції та досягнення, що сприятимуть підвищенню на посаді. Щоб досягти успіху, вам потрібно проаналізувати ситуацію та тримати під контролем свої емоції. Спри- ятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Таємне стане явним. Будьте реалістом у розв’язанні особистих проблем, які звалилися на вас. Визнання ваших заслуг діловими партнерами та друзями виявиться для вас приємним сюрпризом. Ви зможете глянути на багато речей по-новому. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

 Вас підхопить вітер змін, причому приємних. І це торкнеться, у першу чергу, особистого життя. Намагайтеся не відкладати важливі справи та рішення. Це прямий шлях до мети. Ваш позитивний погляд на світ дозволить з легкістю здолати навіть найскладніші завдання. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

РАК (22.06-22.07)

 Використовуйте зустріч з керівництвом у своїх цілях, викладіть свої чудові плани й ідеї, вашу ініціативу обов’язково підтримають. Ситуація, можливо, зажадає від вас уміння справлятися з додатковим навантаженням. У вихідні відпочиньте від суєти й турбот, відчуйте смак життя. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Для вас настає період, коли можна активно відпочити та із задоволенням працювати. Енергія б’є ключем. Спробуйте поменше говорити й більше слухати. Якщо вам не удасться викрутитися від участі в суперечці, намагайтеся зберігати нейтральну позицію. Вихідні – вдалий час для поїздок і початку мандрів. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

ДІВА (24.08-23.09)

Бесіда з керівництвом може піти на трохи підвищених тонах, однак вам удасться довести свою правоту. На міцне й тривале співробітництво ні в роботі, ні в особистому житті зараз не розраховуйте. У вихідні можуть заплутатися стосунки з ріднею. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Вас очікує емоційний сплеск, енергія, здоров’я й успіх. Будь-яка справа буде вдаватися й практично будь-яка мрія може здійснитися. Велика ймовірність появи поруч нових знайомих, близьких вам за духом. У вихідні спрямуйте свою енергію на вирішення домашніх справ. Сприятливий день – середа, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Рекомендується більше часу проводити у відпочинку, користуючись плодами успіхів, досягнутих раніше. Нові справи теж обіцяють солідний прибуток. Удача дозволить залишити багато серйозних проблем у минулому. У вашому житті починається яскравий і вдалий період. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

 Вам легко буде реалізувати свої творчі задуми як в індивідуальній, так і в колективній роботі. Результативними виявляться далекі поїздки та відрядження. Проявіть трохи більше уваги та доброти до своєї родини. У вихідні ви одержите справжнє задоволення від спілкування з друзями. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – субота.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Вам доведеться зібратися, від вас будуть потрібні стійкість і терпіння. Будьте відкриті для змін, не відмовляйтеся від нових можливостей. Ваші трудові подвиги не залишаться непоміченими, ви досягнете схвалення з боку керівництва. У вихідні бажано критично оцінювати свої дії й слова. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Очікується надзвичайно продуктивний, гранично насичений різноманітними подіями період. Чим активнішими, швидшими та гнучкішими ви виявитеся, тим більше змо- жете досягти. Друзі та близькі виявляться непоганими порадниками. Частиною роботи можете поділитися з колегами. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четврег.

РИБИ (21.02-20.03)

Результати роботи зможуть нині вас пора- дувати й принести моральне і матеріальне задоволення. Намагайтеся не сперечатися з керівництвом. Можна запланувати серйозну розмову зі старим другом, можливо, ви довідаєтеся щось важливе. У вихідні займіться повсякденними справами, завершіть почате в будні. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

Залиште свій коментар