АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ НА 25 – 31 СІЧНЯ

ОВЕН (21.03-20.04)

 Ваші плани починають поступово реалізовуватися. Не варто переоцінювати свої сили і можливості. Краще в цей час звернути свою увагу на дім та родину, ось де вас очікуватиме справжнє щастя та успіх. Постарайтеся більше часу присвятити собі та своїм дітям. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

 Напруга на роботі може зрости, що пов’язано з обсягом завдань. Будьте уважні, звертайте увагу не тільки на ключові моменти, але й на дрібниці. В особистому житті необхідно вибрати правильну стратегію і тактику у стосунках з протилежною статтю. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Усе вийде, варто тільки захотіти. Удача сама прилетить вам у руки і виконає ваше заповітне бажання. Те, що вам раніше дово- дилося просити, дадуть вам просто так, ще й із задоволенням. Можливе стрімке про- сування по службових сходах і до солідного заробітку. Сприятливий день – середа, несприятливий – субота.

РАК (22.06-22.07)

 Тиждень сприяє цікавим знайомствам. Вам можуть перешкодити несподівані обставини. Проявіть свою лояльність стосовно керівництва, і воно не забариться виділити вас. Старші родичі можуть виявитися джерелом корисних порад. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Ви стаєте просто незамінною людиною, але на вас лежить і велика відповідальність. Вам виявляють довіру й чекають підтримки і допомоги. Доведеться багато працювати, можливі нові цікаві ділові пропозиції. Вихідні добре провести на свіжому повітрі в компанії друзів. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок.

ДІВА (24.08-23.09)

 Досить напружений й насичений роботою час. Можуть з’явитися несподівані корективи до ваших планів, але це виявиться на краще. У вихідні сміливо беріться за найважчі справи, але не поспішайте з оцінками і коментарями. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ви відчуєте смак до змін, у вашому житті з’являться нові знайомі, не виключена зміна роботи. Долаючи тиск обставин, ви досягнете позитивних результатів одразу в декількох напрямках. У вихідні спілкування з друзями піде вам на користь і в емоційному, і у фінансовому аспекті. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Робота принесе вам моральне задоволення й солідний прибуток. Ви зрозумієте, що таке кохання. Усвідомите, що воно взаємне, і знайдете можливість бути разом з тією людиною, яка вам потрібна. Вихідні будуть сповнені жвавих контактів і корисної інформації. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Ви сповнені енергії й надій, можете опи- нитися в потрібний час у потрібному місці та розв’язати важливу проблему. На роботі не випускайте з уваги дрібниць. У вихідні відпочиньте від суєти, сходіть на ковзанку або просто прогуляйтеся по парку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

На роботі справ нагромадилося чимало. Зате тиждень може стати міцним фундаментом для кар’єрного зльоту. Але для успішного втілення в життя задумів і планів, вам доведеться стати поблажливішими та дипломатичнішими. Якщо вам удасться дійти до конструктивної угоди, з’явиться шанс використовувати колег для вирішення власних завдань. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Постарайтеся не піддаватися зане- падницьким настроям. У справах бажано дотримуватися традиційних точок зору. На роботі ймовірні різкі зміни, доведеться звикати. Якщо ви виявите зацікавленість і активність, з’явиться дуже перспективний проєкт. Вихідні можуть принести багато нового в особистому житті. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

РИБИ (21.02-20.03)

Потрібно зібрати волю в кулак і братися за роботу. Намагайтеся проявити свої лідерські якості. Ви будете надзвичайно приємним співрозмовником. І зможете переконати кого завгодно в чому завгодно. Не відмовляйте в допомозі людям, що звернулися до вас. Вихідні – сприятливий час для спілкування з близькими. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

Залиште свій коментар