АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 22 – 28 березня

ОВЕН (21.03-20.04)

Початі справи будуть успішні, не пропустіть цей момент. Ви можете бути зайво запальні й дратівливі через те, що все йде не так, як вам би хотілося. Але не тримайте зла й будьте великодушні до своїх близьких. У вихідні непередбаченим і досить емоційним буде спілкування з протилежною статтю. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Ваші плани поступово починають реалізовуватися. Робота займатиме досить багато часу, але за значимістю вона лідирувати не буде. Енергійністю та активністю ви зможе- те зміцнити свої позиції. Не забувайте про свій дім, наведення ладу та створення комфорту в ньому. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Ловіть мить удачі і постарайтеся її утримати, працюйте на свій успіх. У вашій кар’єрі й особистому житті зараз настав досить продуктивний період. Намагайтеся контролювати свої емоції, навіть якщо вони будуть позитивними. У вихідні на вас чекає кохання, романтика та незабутні побачення. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

РАК (22.06-22.07)

 Успіх у справах може багато в чому залежати від ваших організаторських здібностей, хоча навряд чи справа обійдеться без конкурентної боротьби. Перешкоди і проблеми ви зможете подолати, усе обернеться на вашу користь. По максимуму використовуйте всі позитивні ситуації вихідних. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Гарний час для розв’язання багатьох питань мирним шляхом. Можливе прийняття позитивних рішень, які визначать ваше найближче майбутнє, спробуйте бути активнішими й принциповішими. У вихідні побільше часу проведіть у компанії вірних друзів і коханої людини. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ДІВА (24.08-23.09)

На вас чекають приємні зустрічі й спілкування з цікавими людьми. Цілком можуть налагодитися стосунки з дітьми та сусідами. Суперечки з бюрократами та паперова тяганина загрожують затягтися. Допомога друзів буде досить своєчасна. Вихідні сприятливі для розв’язання домашніх і сімейних проблем. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

 У вас настає відповідальний період кар’єрного зростання та пов’язаних з ним службових і матеріальних досягнень. Якщо не розпорошуватися на дрібниці, то можна навчитися чималому з того, до чого лежить ваша душа. Гарний час для початку нового жагучого роману. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Чим чіткіше ви розпишете плани важливих справ, тим простіше вам буде все здійснити. Не дозволяйте, щоб хтось змінював ваші наміри. Ви маєте право бажати та одержати бажане. Час звільнитися від зайвого та непотрібного і спілкуватися з тими, хто вам дійсно дорогий. У вихідні складна життєва ситуація вирішиться на вашу користь. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

 Ви зараз як ніколи проникливі, використо- вуйте цей стан для прояснення багатьох загадок свого життя. У вихідні ви можете здивувати своїх друзів і знайомих несподіваною поведінкою, але це тільки приверне до вас увагу. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Основними подіями можуть стати справи, пов’язані з родиною і домівкою. Пам’ятайте, що будь-які зміни гарні лише в розумних межах. Протягом усього тижня ви з легкістю зможете усунути практично будь-який конфлікт на роботі, просто спрямувавши свою енергію на спільну справу. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Зустрічі та нові знайомства виявляться плідними. Постарайтеся зачарувати будьяку компанію. Варто закласти фундамент для майбутніх важливих змін в особистому житті. У незнайомому оточенні проявіть такт і стриманість, що дозволить уникнути непорозумінь. Сприятливий день – четвер, неспри- ятливий – вівторок.

РИБИ (21.02-20.03)

Гарний час для переходу до нового виду діяльності, змін у кар’єрі. Завзятості повин- но вистачити. Робіть тільки те, що виходить саме собою, і тоді вам піддадуться будь-які труднощі. У вихідні будьте обережні, не критикуйте близьких, постарайтеся бути лояльнішими. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – понеділок. н

Залиште свій коментар