АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 19 – 25 квітня

ОВЕН (21.03-20.04)

Ви опинитеся у вирі подій, занадто ба- гато суєти й напруги буде навколо вас. Бажано переглянути свої плани, привести їх у відповідність із обставинами, що змінилися. Висловлювати критичні зауваження на роботі та вдома зараз не рекомендується. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Перешкоди, які так чи інакше можуть виникати на вашому шляху, будуть успішно знищені. Однак вам буде не просто повірити в себе та у свій успіх. Ви гідні кращого, не погоджуйтеся працювати за копійки й не зближайтеся з людьми, які вас не цінують. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Вірте в краще. Обставини зараз складаються на вашу користь. Вам буде чому порадіти й у кар’єрі, і в особистому житті. Та й кохана людина готова заради вас на усе. Вихідні – сприятливий час для зустрічей з друзями, побачень, прогулянок за містом. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

 РАК (22.06-22.07)

Ділові зустрічі спричинять корисні знайомства. Не соромтеся, висловлюючи свої міркування з приводу роботи. Ваші ідеї сподобаються керівництву. У вас з’явиться шанс опинитися на гребені хвилі, спробуйте його не впустити. Щасливий період починається в особистому житті. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

 ЛЕВ (23.07-23.08)

На роботі ви можете подружитися з людиною, яку раніше мало знали. Не виключені конфліктні ситуації, ваша ініціатива виявиться не дуже вдалою. Невдоволення партнерами по роботі пройде й ви забудете про розбіжності. Спробуйте внести в своє особисте життя більше різноманітності. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ДІВА (24.08-23.09)

Бажано не з’ясовувати стосунки з керівництвом, не конфліктуйте з колегами, шукайте компроміс. Обставини сприятимуть перегляду ваших принципів і стереотипів поведінки. Намагайтеся не наказувати, а просити. Особливо це актуально у стосунках з дітьми. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – субота.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Ви зможете подолати практично всі труднощі, що виникають на вашому шляху. Намагайтеся виконувати свої обіцянки. Знайдіть у собі сили дипломатичним шляхом вирішити спірні питання. До вихідних можуть назріти певні побутові проблеми, які просто необхідно швидко вирішити. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

 Пам’ятайте, що все у ваших руках. Було б бажання, і ви розв’яжете будь-яку проблему, знайдете вихід зі складної ситуації й заробите багато грошей. Зараз вам багато чого під силу. Тільки вірте в себе й реалізовуйте бажання. Не варто жертвувати собою. Якщо вам буде добре, то добре буде й тим, хто вас любить. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Погоня за удачею нарешті увінчається успіхом, що дозволить вам повірити у свої можливості. Ваша сумлінна праця принесе плоди, прийшов час одержання нагороди. Ваш авторитет на високому рівні, кар’єра іде в гору. Вихідні краще провести на свіжому повітрі. Спри- ятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Спробуйте бути пунктуальнішими, не спізнюйтеся на роботу. Будьте відкритими, на- магайтеся поводитися щиро з усіма, з ким доведеться спілкуватися. З’явиться можливість проявити свої найкращі якості, тільки не сперечайтеся через дрібниці. Деякі ваші плани можуть раптово зруйнуватися, зважаючи на обставини, від вас не залежні. Вихідні обіцяють нові цікаві зустрічі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – п’ятниця.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Не намагайтеся розв’язувати пробле- ми за допомогою сили й емоційного тиску. Зате сприйнятливість і гнучкість дозволять залучити справжніх однодумців. Ви може- те досить емоційно реагувати на події, що відбуваються. У вихідні вибирайтеся на при- роду й проведіть час у компанії друзів. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

РИБИ (21.02-20.03)

Вам буде необхідно коректно вибудувати стосунки з тими, хто знайомий вам недавно – новими колегами, друзями. Не здавайтеся при перших труднощах. Варто бути одно- часно чемнішими й наполегливішими, і саме такі дії будуть ключем до успіху. У вихідні насолоджуйтеся відпочинком у колі родини. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

Залиште свій коментар